logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2006-02-09 Rezultaty uzyskiwane dzięki zastosowaniu Gymstick
Gymstick jest niezwykle prostym przyborem gimnastycznym, jednak dzięki niemu można uzyskać zadziwiające rezulktaty w bardzo krótkim czasie i w wielu obszarach aktywności ruchowej. Z Gymstick można ćwiczyć niemal wszystkie partie ciała. - Wymyślono już około 600 ćwiczeń dla tego przyrządu - mówi instruktorka fitness Hanna Fidusiewicz. Mogą być one przeznaczone dla osób, chcących poprawić swoją kondycję lub wykształcić odpowiednio swoje ciało.
»»»
2006-02-08 Nie bójmy się ruchu zimą
Jeżeli zimą wychodzimy z domu, to do kina, teatru, no może na basen. Najczęściej jednak weekendy spędzamy oglądając świat przez okno. Nie trzeba jednak wiele wysiłku, żeby aktywnie spędzić czas. Czasem wystarczy po prostu wyjść z domu. Zobaczmy co można robić w niewielkim, podwarszawskim Otwocku i jego okolicach. »»»
2006-01-10 Gymstick dla golfistów

Gymstick jest idealnym urządzeniem do indywidualnych ćwiczeń gimnastycznych. Używają go również sportowcy uprawiający różne dyscypliny. Bardzo popularny stał się wśród golfistów, którzy dzięki Gymstick mogą ćwiczyć nie tylko na polu golfowym.

»»»
2006-01-09 Nordic Walking dla każdego
Niemałe zamieszanie spowodowali organizatorzy zajęć Nordic Walking w podwarszawskim Józefowie. Zdziwieni przechodnie z zainteresowaniem obserwowali ludzi maszerujących z kijkami w mieście i okolicach. »»»
2006-01-04 Gymstick w biurze
Gymstick ma tę zaletę, że można go zabrać dosłownie wszędzie. Z powodzeniem można go wziąć do pracy i tam wykonywać ćwiczenia nie podnosząc się nawet z krzesła.
„Gymstick jest idealny do ćwiczeń nawet w małych biurach. Można pobudzić krążenie krwi w okolicach obręczy barkowej i szyi, albo wykonać wszechstronne ćwiczenia przy swoim biurku” – mówi Mervi Salomaa, fiński urzędnik i entuzjasta fitness.
»»»
2005-11-30 Ćwiczenia a temperament!
Każdy z nas dla zdrowia i dobrego samopoczucia powinien uprawiać sport. Razem ze Sztafetą Fruttis, dobierz sport do swojego temperamentu, a połączysz przyjemne z pożytecznym. Jeśli rozpiera Cię energia, wybierz aerobik lub zapisz się na salsę. Twoją mocną stroną jest systematyczność – zapisz się na siłownię.
»»»
2005-10-27 Ćwicz w każdym wieku ze Sztafetą Fruttis!
Aktywność fizyczna jest wskazana w każdym wieku. Ale nie w kazdym wieku taka sama. Sztafeta Fruttis przygotowała zestaw ćwiczeń dla dwudziesto-, trzydziesto- i czterdziestolatek. Dobierz ćwiczenia dla siebie! »»»
2005-09-29 Ćwiczenia na każdy problem
Kompleksy z powodu własnego ciała to problem większości kobiet. Która z nas, stając przed lustrem, jest w 100% adowolona? - za grube uda, mało umięśniony brzuch, słabe ramiona... Zawodniczki Sztafety Fruttis, choć może trudno w to uwierzyć, też mają zastrzeżenia do swojej sylwetki. Wiedzą jednak, co z nimi robić – proponują kilka prostych ćwiczeń na nasze najczęstsze bolączki. »»»
2005-09-20 Pierwsza pomoc z "Biotonem"
Przykre to aczkolwiek prawdziwe - w Polsce nie mamy w dalszym ciągu skoordynowanego systemu ratownictwa! Codziennie dochodzi do kilkudziesięciu wypadków drogowych, podczas których giną ludzie. »»»
2005-09-19 Lucyna Kornaszewska - prezes "Biotonu" - czyli kobieta zasłużona dla polskiej medycyny sportowej
Jakiś czas temu przedstawiliśmy Państwu firmę "Bioton" skupiającą wielu znanych polskich bioterapeutów. Nie wolno jednak pominąć zasług Lucyny Kornaszewskiej, prezes firmy, bez której działalność ta nie byłaby możliwa. »»»
   1 2 3 4 5   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1