logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2008-10-01 Stan przestrzegania praw osób starszych w Polsce
W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich miała miejsce 1 października  konferencja prasowa i debata pt. „Stan przestrzegania praw osób starszych w Polsce. Analiza i rekomendacje działań”. »»»
2007-10-02 Aktywny senior
Jak można aktywnie spędzić czas, bez względu na wysokość zniżki przyznanej przez pewien sklep z okularami, przekonali się uczestnicy pikniku zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
»»»
2007-04-19 Targi Spa & Wellness International Expo odwołane
Planowane na dni 11-13 maja targi Spa & Wellness International Expo nie odbędą się. „Decyzja o odwołaniu targów została podjęta w wyniku wystąpienia zasadniczych rozbieżności w stanowiskach współorganizatorów, dotyczących strategicznych kwestii organizacyjnych” – czytamy w komunikacie przekazanym przez organizatorów.

»»»
2007-03-30 VII Targi Rehabilitacji, Sanatoriów i Uzdrowisk
VII Targi Rehabilitacji, Sanatoriów i Uzdrowisk REHMED-EXPO rozpoczęły się w  Kielcach 29 marca i potrwają do 31 marca 2007 roku. W targach uczestniczą firmy prezentujące szeroko rozumiany sprzęt rehabilitacyjny stosowany w leczeniu niepełnosprawności jak również sprzęt ułatwiający sprawne poruszanie się w życiu codziennym osoby niepełnosprawnej.
»»»
2006-09-19 Nordic Walking w walce z chorobą Parkinsona
Pierwszym objawem choroby Parkinsona jest zwykle upośledzenie funkcji ruchowych. Powszechny jest w świadomości wizerunek chorego przykutego do wózka inwalidzkiego, niezdolnego do samodzielnego poruszania się.
»»»
2006-08-21 Dotacje
Informujemy, że Fundacja Aktywni uzyskała dofinansowanie z Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Zadania, na jakie otrzymała fundacja dofinansowanie dotyczą wyłącznie województwa mazowieckiego i są to: »»»
2006-05-05 IV Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody
W dniach od 12 do 14 maja 2006 r. w obiektach wystawowych Centrum Targowego „Chemobudowa – Kraków” S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędą się IV Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody.
»»»
2006-03-01 Będzie się działo

Chcesz poprawić swoją kondycje i zdrowie, a przy okazji spróbować zupełnie nowej aktywności ruchowej. Przyjdź dziś na Targi Sportu i Rekreacji do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od czwartku do soboty trwa tam Festiwal Nordic Walking i Fitness.

»»»
2006-02-22 Odwiedź Festiwal Nordic Walking i Fitness
Podczas XII Międzynarodowych Targów Spotr-Rekreacja, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki zostaną zaprezentowane najnowsze formy aktywności ruchowej: Nordic Walking i Gymstick. Festiwal jest skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i „zwykłych” ludzi, którzy w efektywny i nowoczesny sposób pragną „popracować” nad swoją kondycją fizyczną.
Zachęcamy do odwiedzenia targów w dniach od 2 do 4 marca br. Fundacja Aktywni przygotowała atrakcyjny program seminariów. »»»
2006-02-10 Teraz Zdrowie
W Polsce na służbę zdrowia przeznacza się najmniej pieniędzy w relacji do PKB, wśród wszystkich krajów Unii Europejskiej. Słowacy wydają na zdrowie 5 proc. Produktu Krajowego Brutto, Węgrzy 5,46 proc., Czesi 6,7 proc. w naszym kraju jest to zaledwie 3,87 proc. Tą sytuację postanowiła zmienić Koalicja "Teraz Zdrowie", będąca inicjatywą organizacji zrzeszających lekarzy, pielęgniarki, aptekarzy - farmaceutów, pacjentów, menedżerów służby zdrowia, firmy farmaceutyczne oraz producentów sprzętu medycznego.
»»»
   1 2 3 4 5   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1