logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
O nas

Szanowni Państwo


Aktivpress jest firmą zajmującą się popularyzacją wszelkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Główną sferą naszej działalności jest prowadzenie tematycznych wortali internetowych: www.aktivsport.pl, www.aktivpro.pl i www.aktivgry.pl.


Aktivsport


Aktivsport to informacyjny serwis sportowy traktujący o bieżących wydarzeniach - tych wielkich i tych mniej spektakularnych, ale często bliższych sercu kibica. Sport to nie tylko Liga Mistrzów, ale również wiele wydarzeń, które dzieją się obok nas. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do dyscyplin i imprez sportowych nie zawsze wyeksponowanych w innych mediach, mających natomiast szerokie rzesze wielbicieli w kraju i za granicą.


Aktivpro


Wortal Aktivpro jest dla ludzi, którzy chcą wypoczywać aktywnie i poszukują nowych wyzwań. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie: od himalaisty do żeglarza. Szczególną uwagę przywiązujemy do aktywności osób niepełnosprawnych. Aktivpro jest przede wszystkim wyszukiwarką imprez i ofert dotyczących aktywnego wypoczynku. Odwiedzający wortal mogą dowiedzieć co, gdzie i kiedy dzieje się w interesującej ich dziedzinie. Mają również dostęp do wyczerpujących informacji o organizatorach wypoczynku, noclegach, wypożyczalniach, dojazdach, kursach, sprzęcie itp. Prezentujemy i promujemy również wydarzenia, projekty i przedsięwzięcia, które sprawiają, że ludzie porzucają wygodny fotel i ciepłe kapcie na rzecz wszelkich form aktywności.
Takim projektem jest popularyzacja nowych form aktywności ruchowej: Nordic Walking i Gymstick. Wspólnie z fundacją Aktywni stworzyliśmy specjalne strony internetowe, będące częścią wortalu Aktivpro, poświęcone tym dziedzinom:
http://www.nordicwalking.edu.pl i http://www.gymstick.info.
Tylko tu można uzyskać pełną i kompleksową informację o tych formach aktywności ruchowej. Dzięki nim każdy internauta może dowiedzieć się jak i gdzie ćwiczyć. Może też kupić niezbędny sprzęt, dostępny jedynie w naszych sklepach internetowych lub u naszych instruktorów i przedstawicieli.


Aktivgry


Największą atrakcją wortalu Aktivgry jest możliwość gry on-line. Użytkownicy mają do dyspozycji 21 gier planszowych, karcianych i słownych. Amatorzy hazardu mogą podnieść sobie poziom adrenaliny grając w ruletkę lub pokera. Najwięcej miejsca zajmują w serwisie trzy najpopularniejsze gry: szachy, brydż i Scrabble. Początkujący znajdą tu informacje o zasadach tych gier i ich historii. Dla bardziej zaawansowanych przygotowaliśmy zestawy zadań pozwalających ocenić swój poziom. Wszyscy natomiast znajdą tu kalendarze turniejów, sylwetki mistrzów, ciekawostki i anegdoty oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie, związanych z tymi grami.
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1