logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Nordic Walking: News
Białystok Biega to kolejna masowa impreza sportowa, w której mogą wystartować amatorzy Nordic Walking. Druga edycja biegu zostanie rozegrana 23 września.    
  Obniżka cen sprzętu firmy One Way  
  XXII Bieg Konstytucji z Nordic Walking  
  Akademia Zdrowia z Nordic Walking  
wszystkie wiadomości
Co to jest Nordic Walking?
Wśród różnych form aktywności największą karierę w ostatnich latach zrobił Nordic Walking. Widok ludzi maszerujących z kijkami, kiedyś wyśmiewanych, dziś nikogo już nie dziwi. Przeciwnie, Nordic Walking przebojem zdobył rzesze zwolenników nie tylko wśród amatorów spokojnej rekreacji, ale również wśród wyczynowych sportowców.    
 
Zajęcia cykliczne:
Nazwa grupy: Aktywna Bydgoszcz
Kiedy się spotykamy: czwartki, soboty
W jakich godzinach: 18:00
Gdzie: LPKiW Myślęcinek
Osoba kontaktowa: Anna Daria Talar
Telefon: 600-326-654
Znajdź zajęcia dla siebie
Fundacja Aktywni:
Sklep Aktivpro.pl przygotował specjalną ofertę sprzętu One Way. Wszystkie kije Nordic Walking można obecnie kupić po atrakcyjnych, niższych cenach. Do zakupów przekraczających 200 zł można ponadto wybrać prezent z 50-procentową zniżką.   
  Białystok Biega z Nordic Walking
  Kursy Nordic Walking
  XXII Bieg Konstytucji z Nordic Walking
  Akademia Animatorów Wypoczynku
 
Vip o NW: Marek Szuster
Marek Szuster„Nordic Walking otwiera nowy rozdział w moim sportowym życiu” – mówi Marek Szuster, rekordzista świata w 24-godzinnym marszu z kijkami na bieżni mechanicznej.
   
Porada:
Moja znajoma chodzi na spacery z kijami narciarskimi, a praktycznie podpiera się nimi lub ciągnie za sobą. Gdzie można nauczyć się prawidłowego chodze

Każda aktywność ruchowa może być pożyteczna i przyjemna, chodzenie z kijkami narciarskimi również. Jeżeli jednak zamierzamy uprawiać Nordic Walking należy zaopatrzyć się w kije do tego przez   

 
 
 
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1