Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info

Łukasz Grodzicki mistrzem świata!
Mistrz świata w klasie Mistral - Łukasz Grodzicki
Mistrz świata w klasie Mistral - Łukasz Grodzicki / fot. SKŻ Hestia Sopot

W roku 2004 zdobył nistrzostwo Europy w Sopocie i wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Neseberze (Bułgaria) w kategorii juniorskiej Mistral 6,6.
W mistrzostwach Polski seniorów zajął trzecie miejsce, wśród młodzieży był klasyfikowany na drugiej pozycji w kategorii Mistral 7,4. W trakcie Młodzieżowych Długodystansowych Mistrzostw Polski w kategorii Mistral 7,4 zajął pierwsze miejsce.

W roku 2005 w mistrzostwach Europy w Mondello (Włochy) Sycylia zajął siódme miejsce w kategorii młodzieży Mistral 7,4.
W regatach o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w Pucku zajął drugie miejsce w kategorii seniorskiej Mistral 7,4. Na drugim miejscu uplasował się także w Pucharze Prezydenta Sopotu w kategorii seniorskiej Mistral 7,4, a w klasie młodzieżowej - na miejscu pierwszym. W regatach zaliczanych do Pucharu ISAF Kieler Woche zajął trzecie miejsce w kategorii seniorów.