logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Taneczne warsztaty z Richardem Havey´em
II Europejskie Spotkania Taneczne
II Europejskie Spotkania Taneczne / fot. Egurrola Dance Studio
Richard Havey
Richard Havey / fot. ...
    Richard Havey jest największą gwiazdą II Europejskich Spotkań Tanecznych. W trzech salach warszawskiego Egurrola Dance Studio trwają zajęcia z hip-hopu, jazzu i tańca modern zarówno dla zaawansowanych, jak i stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie.

    Warsztaty z jazzu poprowadzi w najbliższy weekend należący do najwyżej cenionych tancerzy i choreografów amerykańskich Richard Havey. Studiował w prestiżowych szkołach Stanów Zjednoczonych: Broadway Dance Center, Steps Dance Center, GUS Giordano Dance Center i in.
    Jego kariera taneczna obfituje w wiele spektakularnych realizacji artystycznych, niejednokrotnie występując gościnnie jako solista i największa gwiazda.
    Współpracował z najlepszymi choreografami. Pod okiem Giusa Giordano, Susan Quinn, Sama Watsona, Jochana Heckpmena, czy Ricka Odumsa wypracował niepowtarzalny styl tańca, którego jakość i niepowtarzalność plasuje go na najwyższej pozycji wśród tancerzy jazzowych. Jest również nauczycielem najlepszych tancerzy. Uczy w niezliczonej ilości szkół na całym świecie (GUS Giordano Dance Center, Joseph Dance World Center, Kolorado Jazz Dance Company).
    Na zajęcia z Harvey´em można jeszcze zapisać się w siedzibie Egurrola Dance Studio.

2005-03-16 - aktivpress.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - Taniec

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1