logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Jak powstał Gymstick?
Dzięki wieloletnim doświadczeniom w przemyśle fitness, Risto Kasurinen i Mikka Vesalainen wpadli na pomysł stworzenia prostego i zarazem wszechstronnego przyrządu do ćwiczenia całego ciała, który rozwijałby wszystkie większe i mniejsze grupy mięśniowe naszego ciała. Poprawiłoby to sprawność sercowo-naczyniową oraz równowagę i koordynację, które zarazem odpowiadałoby wszystkim bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej. W wyniku wieloletnich działań rozwijających produkt, narodził się Gymstick.

„Nasze doświadczenie w branży fitness pomogło nam w stworzeniu prostego i zarazem efektywnego przyrządu do ćwiczeń” – mówią autorzy pomysłu. „Chcieliśmy, aby ten przyrząd spełniał następujące kryteria:
Musiał być wszechstronny, aby można go było używać do setek różnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Powinien być mały, trwały i lekki, tak aby można by go było łatwo nosić i przechowywać. Musiał być również ogólnie dostępny. Ważne było, żeby był bezpieczny i łatwy w użyciu.
Chcieliśmy też, aby ludzie mogli używać go wszędzie: w domu, w pracy, w sali gimnastycznej lub nawet podczas wyjazdu. Musiał być zaprojektowany dla wszystkich grup wiekowych i poziomów sprawności  fizycznej. Chcieliśmy, aby był przyrządem ćwiczącym całe ciało.
I tak właśnie zaczęliśmy tworzyć Gymstick, przybór fitness, który łączy wszystkie powyższe kryteria w jeden efektywny przyrząd do ćwiczeń.”


2005-12-20 - aktivpress.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Gymstick

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1