logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Majdić najlepszą sprinterką
Petra Majdić
Petra Majdić / fot. One Way
Petra Majdić zwyciężyła w sprinterskich zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich, rozgrywanych wokół pałacu królewskiego w Sztokholmie. Zawodniczka teamu ONE WAY zapewniła sobie tzw. małą kryształową kulę wręczaną najlepszej sprinterce.

W finale biegu w Sztokholmie Słowenka wyprzedziła Marit Bjoergen o 2,8 sekundy. Trzecie miejsce zajęła Maiken Caspersen Falla, z którą Majdać rywalizowała o Puchar Świata w sprincie.
Justyna Kowalczyk zakończyła zawody na półfinale.
One Way to czołowy producent sprzętu sportowego przeznaczonego dla amatorów tzw. sportów nordyckich. Szczególnie znany jest z kijów dla biegaczy narciarskich. Sprzętu firmy One Way używają najlepsi biegacze narciarscy świata: bracia Anders i Jörgen Aukland, Daniel Tynell, Thomas Freimuth, Jerry Ahrlin oraz wielu innych.
W Polsce One Way znany jest jako producent kijów do Nordic Walking. Kijów One Way używa w naszym kraju tysiące entuzjastów tej formy aktywności ruchowej.
Od niedawna na polskim rynku pojawiła się też odzież sportowa i obuwie fińskiej firmy, wykonane w najnowszej technologii z użyciem membrany XC Dry.

One Way - kije Nordic Walking2011-03-16 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty lądowe - Narciarstwo

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1