logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Trzecia edycja konkursu Aktywna Gmina
/ fot. ...
Już za kilka dni mija termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Aktywna Gmina”, organizowanego przez fundację Aktywni pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Konkurs ma na celu wyłonienie gmin, które najbardziej dbają o popularyzację sportu, rekreacji i aktywnego trybu życia na swoim terenie.
Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę wszelkie imprezy sportowo-rekreacyjne, których organizatorami, współorganizatorami, sponsorami są gminy biorące udział w konkursie. Konkurs dotyczy w szczególności kursów, zajęć, szkoleń, konkursów i zawodów sportowych (dla osób wszystkich kategorii wiekowych, w tym osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, osób z nadwagą itd.) z zakresu sportu powszechnego i rekreacji, imprez integrujących lokalne społeczeństwa przez aktywność sportową oraz wszelkiego rodzaju promowania aktywności ruchowej na terenie gmin.
Konkurs obejmuje także zaplanowane, rozpoczęte i realizowane przez gminy inwestycje sportowe w okresie od 1 marca 2007 r. do 31 sierpnia 2007 r. W szczególności budowę obiektów sportowych, zakup sprzętu sportowego dla poszczególnych instytucji, szkół, przedszkoli itd. Konkursem objęte są także wszelkie działania gminy polegające na wynajmowaniu i użyczaniu sprzętu sportowego.
Zwycięzca otrzyma puchar ufundowany przez fundację Aktywni, który zostanie wręczony na wielkiej finałowej imprezie plenerowej. Zdobywca nagrody głównej otrzyma także:
a) nieodpłatne szkolenie przeprowadzone przez Fundację Aktywni dla 5 instruktorów Nordic Walking i Gymstick
b) nagrody rzeczowe w postaci sprzętu rekreacyjno-sportowego,
c) prawo do zorganizowania na obszarze swego terenu imprezy finałowej kolejnej edycji konkursu,
Sprawozdanie konkursowe należy przesłać do 15 września 2007 roku.
Dokumentacja powinna zawierać:
Relacje z imprez sportowo-rekreacyjnych (krótki opis, wykaz dyscyplin sportowych, liczba uczestników czynnych oraz widzów).
Wykaz cyklicznych zajęć ruchowych organizowanych w gminie (opis zajęć, do kogo są skierowane, przez kogo prowadzone, liczba uczestników).
Inwestycje sportowo-rekreacyjne realizowane w gminie (lista obiektów gotowych i w trakcie realizacji).
Inne działa gminy na rzecz rozwoju sportu i rekreacji (promocja aktywności ruchowej, użyczanie, wypożyczanie i zakup obiektów sportowych, sprzętu itp.)
Zgłoszenia prosimy przesyłać listownie na adres:
FUNDACJA AKTYWNI
05-420 JÓZEFÓW,
UL. LEŚNA 17

Więcej informacji o konkursie oraz dokumenty do pobrania

2007-09-11 - aktivpress.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - inne

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1