logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
„Tyczka z Samsung na molo”
/ fot. Tomasz Szatkowski
Czołowe tyczkarki USA – Lacy Janson i Becky Holliday – wystąpią w konkursie „Tyczka z Samsung na molo”, który odbędzie się 15 lipca br. w Sopocie. Na sopockim molo wystartują ponadto wielokrotna mistrzyni Węgier Krisztina Molnar i Brytyjka Kate Dennison. Gospodynią imprezy jest Anna Rogowska z Samsung Team.

„Z Amerykankami będę skakać pierwszy raz, jestem bardzo ciekawa tej rywalizacji” – powiedziała Anna Rogowska. Na molo wystąpią także zawodniczki, które już dobrze znają sopocki konkurs. „Molnar skakała   tu wielokrotnie, powiedziała mi, że z wielką przyjemnością ponownie przyjedzie do Sopotu. Podobnie jest z Kate Dennison, z którą przyjaźnię się od kilku lat. Brytyjka była w Sopocie w 2005 i 2006 roku, ona także z radością przyjęła kolejne zaproszenie do Polski” – dodała gwiazda Samsung Team.

Wcześniej udział w „Tyczka z Samsung na molo” potwierdziły Joanna Piwowarska (wygrała konkurs w ubiegłym roku) i Rosjanka Tatiana Połnowa, legitymująca się doskonałym rekordem życiowym – 4,78 m. „To jeszcze nie jest pełna lista startowa. W tym roku w Sopocie powinno rywalizować ponad 10 tyczkarek”  – podkreślił współorganizator konkursu Janusz Szydłowski.

„Staramy się, aby sopocka impreza stała się jednym z najlepiej na świecie obsadzonych konkursów tyczkarskich. Uczyniliśmy już pierwszy krok w tym kierunku; zapowiadają się nie tylko pasjonujące zawody na światowym poziomie, ale także świetna zabawa z udziałem znamienitych gości, m.in. legendy polskiej tyczki Władysława Kozakiewicza” – powiedział przedstawiciel sponsora imprezy i Anny Rogowskiej, Bartosz Herman z Samsung Electronics Polska.2007-07-06 - źródło: Samsung Electronics Pols /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - inne

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1