logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
strzalka GYMSTICK NA ŚWIECIE
 
VIP o Gymstick:

Elżbieta Furman

I oto pojawił się Gymstick - przybór niepowtarzalny w swojej prostocie, łatwy w obsłudze jednocześnie posiadający nieograniczone możliwości wykorzystania w różnorodnych formach aktywności fizycznej w miejsce ciężarków, ekspanderów, „zajączków" czy gum oporowych. Teraz wystarczy jeden Gymstick, przy pomocy którego przeprowadzimy zajęcia siłowe, aerobowe , koordynacyjne , równoważne czy rozciągające. Mam wrażenie, że jeszcze nie poznałam wszystkich jego zalet i wciąż odkrywam jego nowe, zaskakujące możliwości. Polecam ten przybór.

 

powrót

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1
Kursy i szkolenia:

Dariusz Brzeziński
"Gymstick może się bardzo przydać zarówno do treningu grupowego, jak i stacjonarnego, może nam zastąpić np. siłownię. Daje nam tą przewagę, że nie potrzebujemy zbyt wiele miejsca, żeby ćwiczyć" - mówi Dariusz Brzeziński - mistrz Polski w fitness sylwetkowym.
więcej...

Elżbieta Furman
Zajmuję się rekreacją od kilkunastu lat. W tym czasie zdążyłam poznać wiele form ruchu, przyrządów czy przyborów, które miały być przebojami w dziedzinie fitnessu. Tak się jednak nie stało, ponieważ większość z nich była wybiórczo nastawiona na rozwój poszczególnych cech motorycznych.
więcej...

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1