logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
FIT-EXPO 2010
/ fot. ...
Nowoczesna siłownia, świetnie wyposażony klub fitness, salon mody sportowej, trening z międzynarodowymi sławami fitnessu, akademia branżowego know-how, inkubator innowacyjnych koncepcji – trudno do końca powiedzieć, czym bardziej jest FIT-EXPO fitness & sport park. To wydarzenie w dniach 7-9 maja 2010 już po raz piąty odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, lecz FIT-EXPO to nie tylko targi. To święto branży fitness.

5 tysięcy profesjonalnych zwiedzających, 600 osób ćwiczących podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA, 300 uczestników Konferencji Fitness & Sport Marketing – liczby świadczą o ogromnym sukcesie poprzedniej edycji FIT-EXPO i odzwierciedlają światowe trendy – coraz więcej ludzi regularnie ćwiczy w klubach fitness i na siłowniach. Niezależnie od tego, czy treningi służą dobrej zabawie, rozładowaniu stresu, modelowaniu sylwetki czy poprawieniu kondycji całego organizmu, wszystkich wielbicieli fitnessu łączy zdrowy styl życia, który jest już nie tylko modą, ale sposobem myślenia i… świetnym pomysłem na biznes.

Boom fitnessowy?
Fitness przestał się już kojarzyć z opalonymi kulturystami, sztangą i rowerkiem treningowym, na którym wylewa się siódme poty. Dzisiaj ćwiczyć może każdy – kluby oferują zajęcia na różnych poziomach trudności, dla ludzi młodszych, starszych, większych i mniejszych, kobiet w ciąży i osób z problemami ortopedycznymi. Każdy może ćwiczyć i wielu chce ćwiczyć. A jest gdzie. Wszędzie w Polsce pojawiają się nowe kluby fitness, które prześcigają się w rozszerzaniu oferty o kolejne zajęcia. Step, spinning, choreograficzne szaleństwa i sporty walki czy raczej stretching, joga i aquaaerobik? Każdy znajdzie coś, co będzie mu najbardziej odpowiadać.

Rosnący popyt na regularne ćwiczenie w klubach to efekt prężnego rozwoju branży fitness, która w Polsce ma swoje święto – FIT-EXPO fitness & sport park. To impreza, która kreuje rynek fitness w Polsce. Co roku pojawia się tu najnowocześniejszy equipment, który potem klubowicze odnajdują w swoich klubach. Podczas FIT-EXPO setki instruktorów uczą się nowych choreografii, poznają nowe techniki ćwiczeń i zasady działania innowacyjnych przyrządów, a menedżerowie i właściciele klubów mogą wypróbować nowy sprzęt a także zapoznają się z trendami na rynku i rozmawiają o sposobach promocji zdrowego stylu życia, pozyskiwania nowych klientów i zatrzymywania dotychczasowych. Ci, którzy dopiero myślą o otwarciu fitnessowego biznesu, mogą przyjrzeć się branży z bliska.

Urodziny pełne atrakcji
FIT-EXPO słynie z organizowanych specjalnie dla przedstawicieli branży fitness konferencji oraz spektakularnych eventów treningowych. Tradycyjnie podczas targów FIT-EXPO Fitness & Sport Park, w dniu 7 maja 2010, odbędzie się Fitness & Sport Marketing Event. Umożliwi on wymianę poglądów i doświadczeń osób mających na co dzień do czynienia z tworzeniem oraz rozwojem branży fitness i rekreacji. Swoją wiedzą podzielą się ze słuchaczami polscy i zagraniczni prelegenci - naukowcy, menedżerowie, prawnicy, instruktorzy.

Podczas FIT-EXPO 2010 obędzie się IV Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA. Przez trzy dni setki instruktorów i trenerów fitness z całego kraju będą się wspaniale bawić podczas morderczego treningu prowadzonego przez najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego i światowego fitnessu. Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fitness Music Polska przygotowują na piątą, jubileuszową edycję targów dodatkową atrakcję dla uczestników – konwencję Aqua. Dwa baseny, specjalna scena, trybuny i dwudniowy program warsztatów aqua-fitnessu z polskimi i zagranicznymi prezenterami – zapowiada się bardzo interesująco.

Wielbiciele indoor cyclingu będą mogli stawić czoło kolejnemu wyzwaniu. W dniach 8 i 9 maja setki kilometrów przejadą na stacjonarnych rowerach Tomahawk uczestnicy Evolution Ride 2010.

Najświeższe informacje o FIT-EXPO: www.fitness.mtp.pl

2010-01-25 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Fitness

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1