logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
XI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego
/ fot. ...
Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa  Gerontologicznego wraz z Oddziałem Mazowieckim PTG organizują w dniach 10 – 12 grudnia 2009 r. w Warszawie XI Zjazd Naukowy PTG pod hasłem: "Pomyślna i niepomyślna starość. Wyzwania dla ochrony zdrowia, polityki społecznej i edukacji."

Program naukowy Zjazdu przygotowano wspólnie z Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce.

Zjazd rozpocznie się uroczystą sesją w Teatrze Kamienica, po wykładach zapraszamy na spektakl i spotkanie towarzyskie. Drugiego i trzeciego dnia Zjazdu obrady odbędą się w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN przy ul. Księcia Trojdena. Zgodnie z programem ramowym, poza trzema sesjami plenarnymi, przewidziane zostały równolegle po trzy sesje medyczne i społeczne. Kwalifikacji referatów i posterów dokona Rada Programowa Zjazdu.

Za udział w Zjeździe przysługiwać będą punkty przyznane przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie.
Podczas Zjazdu przewidziana jest prezentacja pierwszych wyników projektu zamawianego "Aspekty medyczne, psychologiczne, socjologiczne i ekonomiczne starzenia się ludzi w Polsce PolSenior." Organizatorzy planują również sesję międzynarodową, w ramach której wystąpią zaproszeni goście zagraniczni – geriatrzy i gerontolodzy.

Zgłoszenia udziału w XI Zjeździe Naukowym PTG można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.gerontologia.eu  lub pocztą na adres:
Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego
ul. Wiśniowa 41
02-520 Warszawa
Pok. 66D

Na stronie www.gerontologia.eu  zamieszczone są także szczegółowe informacje o XI Zjeździe Naukowym PTG.


2009-11-22 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - inne

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1