logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Targi Fit-Expo 2009
/ fot. ...
Czwarta edycja targów Fit-Expo odbędzie się w Poznaniu, 8 - 10 maja 2009 roku.

Fitness to sposób na życie, zdrowie, dobre samopoczucie, a także na biznes. Targi FIT-EXPO dają możliwość połączenia tych elementów w jednym miejscu i czasie. To coroczne, profesjonalne spotkanie umożliwiające bezpośrednie kontakty biznesowe, wymianę doświadczeń i wizji związanych z przyszłością branży, a także platforma gromadzenia wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności.

Poznańskie targi fitnessowe, podobnie jak cała branża, rozwijają się bardzo dynamicznie i ewoluują. W czasie Fit-Expo 2008 swą ofertę zaprezentowało 120 wiodących marek z Polski, Niemiec, Węgier, Szwajcarii, Włoch, Pakistanu i Chin. Na targach zadebiutowało 50 nowych produktów, w tym sprzęt fitness, odzież i akcesoria sportowe, a także odżywki dla sportowców. Wydarzeniu towarzyszyło duże zainteresowanie mediów branżowych, regionalnych oraz ogólnopolskich. Dzięki temu możliwe było zaprezentowanie oferty firm z branży fitness i rehabilitacyjnej oraz przybliżenie jej specyfiki szerszej rzeszy odbiorców w kraju i za granicą.

Wszystkie ekspozycje oraz wydarzenia będą odbywać się w najnowszym obiekcie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W programie towarzyszącym targom znajdzie się szereg interesujących propozycji, w których entuzjaści aktywnego stylu życia będą mogli uczestniczyć:

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA to święto fitness dla instruktorów, trenerów oraz amatorów aktywnego spędzania czasu przy interaktywnej muzyce. Zajęcia poprowadzą prezenterzy światowej renomy. W 2008 roku w Konwencji Eu4ya wzięło udział ponad 450 osób. Przy Konwencji zorganizowana zostanie Aleja Szkół Fitness.

Tomahawk Evolution Ride to największe w Polsce zajęcia Indoor Cycling prowadzone przez znanych Master Instruktorów - wspaniała zabawa o różnym stopniu zaawansowania. 130 osób uczestniczyło w zajęciach indor cycling oraz niedzielnym, 4-godzinnym maratonie Tomahawk Evolution Ride 2008.

Warsztaty Gymstick i Nordic Walking pozwolą instruktorom poznać nowe, niezwykle skuteczne formy aktywności ruchowej. Zajęcia poprowadzą międzynarodowi instruktorzy Gymstick oraz Gymstick Nordic Walking.

Organizatorami wydarzeń są Międzynarodowe Targi Poznańskie, Fitness Music Polska oraz Agencja Mega Fitness Equipment.

Nie zabraknie również konkursu dla firm uczestniczących w targach. Tradycyjnie już zostaną przyznane prestiżowe Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Targi FIT-EXPO fitness & sport park
Poznań, 8 - 10 maja 2009
Czytaj więcej o targach Fit-Expo


2009-03-30 - ... /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Fitness

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1