logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Aktywny dzień – organizacja imprez integracyjnych
Marsz Nordic Walking
Marsz Nordic Walking / fot. aktivpro.pl
Wiele firm organizuje swoim pracownikom spotkania, wyjazdy i imprezy, w tym również sportowo-rekreacyjne. Podczas takich imprez uczestnicy oddają się mniej lub bardziej wyszukanym rozrywkom i zabawom. Sporo miejsca zajmują wśród nich zajęcia ruchowe.

Organizatorzy tego typu imprez borykają się najczęściej z dostosowaniem zajęć do potrzeb i możliwości większości uczestników. Grupy osób są bardzo często zróżnicowane pod względem wieku oraz poziomu kondycji fizycznej. Istnieją jednak formy aktywności ruchowej nadające się dla różnych grup wiekowych - od dzieci po osoby w podeszłym wieku - oraz dla ludzi o różnym stopniu zaawansowania - od amatorów, czy nawet ludzi niepełnosprawnych po wyczynowych zawodników.
Do takich dyscyplin należą Nordic Walking i Gymstick. Obie formy aktywności ruchowej zdobyły już na całym świecie ogromną popularność dzięki swojej prostocie, powszechnej dostępności oraz efektom treningowym jakie dzięki nim można uzyskać. Również w Polsce, dzięki działaniom Fundacji Aktywni, zdobywają coraz większą popularność.
Cieszą się również powodzeniem wśród pracowników firm w Polsce. Instruktorzy fundacji Aktywni wzięli udział w kilku imprezach integracyjnych (organizowanych m. in. przez PKO BP, czy polski oddział koncernu PPG). Zajęcia cieszyły się bardzo dużą popularnością nie tylko ze względu na walory ogólnorozwojowe, ale również „towarzyski” charakter Nordic Walking i Gymstick, szczególnie nadający się do rekreacyjnych zajęć ruchowych.
Odpowiadając na potrzebę organizacji zajęć Nordic Walking i Gymstick podczas imprez integracyjnych, fundacja Aktywni stworzyła specjalny program ćwiczeń dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników.Firmy zainteresowane włączeniem Nordic Walking i Gymstick do programu imprez integracyjnych prosimy o kontakt:


Fundacja Aktywni
Tel: (22) 392-98-02
szkolenia@aktywni.info


2009-05-10 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty lądowe - Nordic walking
Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Gymstick

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1