logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
strzalka GYMSTICK NA ŚWIECIE
 
Porada: Aspekty bezpieczeństwa.

GYMSTICK został stworzony po to, aby umożliwić wszystkim wykonywanie bezpiecznych i skutecznych ćwiczeń fizycznych. Każdy może bezpiecznie ćwiczyć z pomocą GYMSTICK, ponieważ w odróżnieniu od treningu z ciężarkami, podczas którego można łatwo ulec kontuzji, trening z GYMSTICK nie obciąża pleców. Jest to spowodowane tym, że opór jest zawsze poniżej środka ciężkości osoby ćwiczącej. GYMSTICK jest idealny dla osób z problemami pleców i kręgosłupa.


GYMSTICK jest także przeznaczony dla sportowców. Różnorodne, intensywne i dynamiczne ćwiczenia siłowe mogą być wykonywane bezpiecznie, ponieważ GYMSTICK waży dużo mniej niż ciężary, a nacisk powodowany podskokami i innymi dynamicznymi ćwiczeniami siłowymi jest minimalny.


GYMSTICK jest idealny dla młodych sportowców (juniorów) w celu opanowania przez nich prawidłowej techniki przed rozpoczęciem treningu siłowego z ciężarami.


Każdy może zatem poprawić swoja kondycję fizyczną w sposób bezpieczny za pomocą GYMSTICK!

powrót

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1
Porady:
1. Zobacz jak ćwiczyć z Gymstick - film
Obejrzyj film   

2. Gymstick dla hoteli
Gymstick, to mały przybór o długości 130cm. szerokości 4cm i grubość 4cm - czyli zajmuje bardzo mało miejsca i jest go łatwo przechowywać nawet w pokoju hotelowym. Zwykle pomieszczenia fitness zajmują dużo miejsca + węzeł sanitarny z obsługą, dodat   

3. Kariera z Nordic Walking i Gymstick

Dla osób, które chciałyby się bardziej zaangażować w propagowanie Nordic Walking i Gymstick w Polsce istnieje możliwość uzyskania tytułu inst   


4. Aspekty bezpieczeństwa.

GYMSTICK został stworzony po to, aby umożliwić wszystkim wykonywanie bezpiecznych   


5. Dlaczego i jak ćwiczyć.

GYMSTICK oferuje szeroki asortyment indywidualnych programów treningowych    


powrót
 
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1