logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Wiadomości » Gymstick
Kursy Gymstick

Fundacja Aktywni, niepubliczna placówka oświatowa kształcąca m. in. Instruktorów Rekreacji Ruchowej, organizuje kurs na instruktorów Gymstick, jednej z najbardziej efektywnych form aktywności ruchowej.

    
Kurs Animatorów-Instruktorów Wypoczynk...
25 i 26 lutego odbył się w Poznaniu kolejny kurs na Animatorów-Instruktorów Wypoczynku. W szkoleniu, poprowadzonym przez Annę Majerkiewicz-Kępę i Rafała Wróblewskiego, wzięło udział 21 osób.
    
 
Power Wheelz - siłownia w kawalerce
Rosnące zainteresowanie aktywnością ruchową, w tym szczególnie fitness, spowodowało pojawienie się nowych coraz bardziej skutecznych i efektywnych form ćwiczeń, opartych na badaniach naukowych. Tradycyjna siłownia z tonami „żelastwa” odchodzi powoli do lamusa, zastępują ją natomiast formy ćwiczeń na tyle wygodne, że można je z powodzeniem uprawiać w domu lub w dowolnym terenie.    
Zajęcia Gymstick
Fundacja Aktywni zaprasza na zajęcia Gymstick, jednej z najbardziej efektywnych form aktywności ruchowej.    
 
Kurs na międzynarodowych instruktorów ...
Fundacja Aktywni, niepubliczna placówka oświatowa kształcąca m. in. Instruktorów Rekreacji Ruchowej, organizuje 3 i 4 października kurs na międzynarodowych instruktorów Nordic Walking z elementami Gymstick.
    
10. Piknik Olimpijski
Już po raz dziesiąty Polski Komitet Olimpijski zorganizował piknik, podczas którego oprócz dyscyplin olimpijskich prezentowane były również inne formy ruchu.    
 
10. Piknik Olimpijski
Dziesiąty Piknik Olimpijski odbędzie się 6 czerwca 2009 na terenie gościnnego Parku Kępa Potocka (Warszawa, Żoliborz, rejon ul. Gwiaździstej oraz Wisłostrady - w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego PKOl). W tym roku hasło przewodnie pikniku brzmi: "Zima w środku lata - Vancouver 2010".    
Warsztaty Gymstick i Nordic Walking na...
Ogromnym powodzeniem cieszyły się warsztaty Gymstick i Nordic Walking zorganizowane przez fundację Aktywni 8-10 maja w Poznaniu podczas targów Fit-Expo.    
 


 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1