logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Wiadomości » Fitness i kulturystyka
Kursy Gymstick

Fundacja Aktywni, niepubliczna placówka oświatowa kształcąca m. in. Instruktorów Rekreacji Ruchowej, organizuje kurs na instruktorów Gymstick, jednej z najbardziej efektywnych form aktywności ruchowej.

    
Kurs Animatorów-Instruktorów Wypoczynk...
25 i 26 lutego odbył się w Poznaniu kolejny kurs na Animatorów-Instruktorów Wypoczynku. W szkoleniu, poprowadzonym przez Annę Majerkiewicz-Kępę i Rafała Wróblewskiego, wzięło udział 21 osób.
    
 
Medale polskich siłaczy
Dwa medale zdobyli polscy zawodnicy podczas 21. Mistrzostw Europy w Armwrestlingu, rozgrywanych w tureckim Kermer. Ze srebrnym medalem wróciła do kraju Kornelia Maśnik z Choszczna, na najniższym stopniu podium stanął natomiast Andrzej Głąbała z Rumi.    
Power Wheelz - siłownia w kawalerce
Rosnące zainteresowanie aktywnością ruchową, w tym szczególnie fitness, spowodowało pojawienie się nowych coraz bardziej skutecznych i efektywnych form ćwiczeń, opartych na badaniach naukowych. Tradycyjna siłownia z tonami „żelastwa” odchodzi powoli do lamusa, zastępują ją natomiast formy ćwiczeń na tyle wygodne, że można je z powodzeniem uprawiać w domu lub w dowolnym terenie.    
 
X Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu
Bez emocji, oprawy scenicznej i głośnego kibicowania, jakie zazwyczaj towarzyszą tego typu rywalizacji, najlepsi zawodnicy polskiej sceny armwrestlingowej walczyli na prawą i  lewą rękę o medale i tytuł Mistrza Polski roku 2010.
    
Biznes w trampkach
Nowoczesna siłownia, świetnie wyposażony klub fitness, salon mody sportowej, trening z międzynarodowymi sławami fitnessu, akademia branżowego know-how, inkubator innowacyjnych koncepcji – trudno do końca powiedzieć, czym bardziej jest FIT-EXPO fitness & sport park. To wydarzenie w dniach 7-9 maja 2010 już po raz piąty odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, lecz FIT-EXPO to nie tylko targi. To święto branży fitness.
    
 
Spring Fitness Festival
Największe fitnessowe wydarzenie tego roku w Łodzi odbędzie się 7 marca w Stacji Nowa Gdynia. W przededniu wiosny międzynarodowa szkoła fitness IFAA zaprasza razem ze Stacją Nowa Gdynia na spotkanie nowych fitnessowych trendów w wykonaniu najlepszych prezenterów i instruktorów.    
Konwencja BEST OF IFAA
Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku zorganizowała 23 stycznia w Szczecinie konwencję BEST OF IFAA .


    
 


 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1