logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2005-06-28 Polacy w czołówce
Po trzech etapach Rajdu Orientu dobrze spisują się Polacy z grupy Orlen Team. Marek Dąbrowski zajmuje czwarte, a Jacek Czachor szóste miejsce w klasyfikacji motocyklistów.
Podczas trzeciego etapu, z Urgup do Sivas (430 km, w tym 300 km odcinka specjalnego), Dąbrowski uplasował się na piątej pozycji, a Czachor był szósty.
Zwyciężył Francuz Davida Casteu.

»»»
2005-06-27 Piąte i szóste miejsce Polaków
W zakończonym pierwszym etapie Rajdu Orientu, który jest czwartą tegoroczną eliminacją mistrzostw świata FIM w rajdach terenowych, w kategorii motocyklów dobrze wypadli dwaj Polacy z grupy Orlen Team - Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. Pierwszy z nich na mecie zameldował się piąty, a drugi uplasował się tuż za nim. Zwycięstwo odniósł Francuz Cyril Despres. »»»
2005-06-23 Orlen Team wystąpi w Rajdzie Orientu
26 czerwca rozpocznie się w Ankarze kolejny Rajd Orientu. Wystartuje w nim polska grupa - Orlen Team z Jackiem Czachorem i Markiem Dąbrowskim na czele.
Dla Dąbrowskiego będzie to pierwszy występ po wypadku, jaki odniósł w marcu podczas rajdu Patagonia - Atacama w Ameryce Południowej. »»»
2005-06-22 Radomianie zdominowali supermoto
W rozegranych w ostatni weekend (19.06) zawodach IV rundy Supermoto, zwycięstwo odniósł Bartosz Ptak - zawodnik Automobilklubu Radomskiego. Zawody odbyły się na radomskim kartodromie. Oprócz Ptaka, w pierwszej szóstce znalazło się jeszcze 5 innych zawodników z Radomia. Dla sympatyków supermoto była to już druga okazja do obejrzenia najlepszych zawodników w kraju. »»»
2005-05-29 Szkopek nie dojechał
    Paweł Szkopek nie ukończył piątego wyścigu eliminacji mistrzostw świata w wyścigach motocyklowych. Polak, startujący w klasie Supersport przewrócił się na 23. okrążeniu rozgrywanych na torze Silverstone zawodów. »»»
2005-05-24 Paweł Szkopek jedzie do Silverstone
    W najbliższy weekend na brytyjskim torze Silverstone zostanie rozegrana piąta runda mistrzostw Świata w wyścigach motocyklowych. Wśród 29-ciu motocyklistów zgłoszonych do wyścigu World Supersport wystartuje Paweł Szkopek, który w sezonie 2005 stał się pierwszym etatowym Polakiem w cyklu organizowanym przez FGSport. »»»
2005-05-01 Otwarcie sezonu motocyklowego w Bydgoszczy
    Już po raz siódmy motocykliści z całego kraju spotkali się w Bydgoszczy aby zainaugurować sezon. Uroczystość rozpoczęła msza, odprawiona w hali widowiskowo-sportowej "Łuczniczka", przez kapelana motocyklistów księdza Janusza Konysza. »»»
2005-04-24 Otwarcie sezonu motocyklowego
    Kilka tysięcy kierowców przejechało przez Warszawę w sobotnie popołudnie. Wielka parada motocykli była częścią otwarcia sezonu motocyklowego. »»»
2005-03-28 Adam Badziak wraca do klasy Superbike
    Po trzech sezonach spędzonych w Stocksport Adam Badziak wraca do najsilniejszej klasy Superbike. Na specjalnie przygotowanym motocyklu Suzuki GSX-R 1000 będzie jednym z faworytów do zwycięstwa w Motocyklowych Mistrzostwach Polskich. Najprawdopodobniej wystąpi również w kilku wyścigach zaliczanych do klasyfikacji mistrzostw świata. »»»
2005-03-22 Motocyklowe Mistrzostwa Polski
    Z sześciu rund będzie składać się w tym roku cykl Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Cztery rozegrane zostaną na torze w Poznaniu, dwie w czeskich miejscowościach: Brno i Most. »»»
   1 2 3 4 5 6 7 8 9   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1