logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2005-07-12 Szabla Kilińskiego w Warszawie
W piątek w hotelu "Marriott" w Warszawie rozpoczyna się tradycyjny turniej Pucharu Świata "O Szablę Kilińskiego", w którym biorą udział szermierze niepełnosprawni. Sukcesy polskich organizatorów m.in. z Integracyjnego Klubu Sportowego IKS AWF w ubiegłych latach zaowocowały tym, że Warszawa jest gospodarzem pucharowych zawodów już po raz piąty z rzędu. Zawody odbywać się będą w trzech broniach - szabli, florecie i szpadzie, z zachowaniem podziału na stopień niepełnosprawności. »»»
2005-07-05 Szwedzi zwyciężają w Płocku!
Po raz pierwszy w historii zwycięzcą turnieju głównego XI edycji międzynarodowych Mistrzostw Polski Tenisa na Wózkach Orlen Polish Open został Peter Wikstrom. Szwed zajmujący w rankingu światowym 13. pozycję wygrał z wymęczonym swoim kalendarzem startów Tadeuszem Kruszelnickim 2:0 w setach 7/6(4), 6/2. W turnieju żeńskim tryumfowała nasza Agnieszka Bartczak. »»»
2005-06-30 Polskie rekordy na niemieckich mistrzostwach
Dwa rekordy świata i dwa rekordy Europy ustanowili Polacy podczas otwartych Mistrzostw Niemiec osób Niepełnosprawnych w pływaniu w Berlinie.      »»»
2005-06-30 Orlen Polish Open w tenisie na wózkach
46 zawodników z 9 krajów wystartowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Tenisa na Wózkach Orlen Polish Open. Impreza o randze ITF 2 zakończy się sobotnim finałem turnieju głównego, na który serdecznie zapraszamy. Pula nagród wynosi 11.000 $. »»»
2005-06-29 Nasi w Groningen
Na dalszych miejscach zakończyli Polacy występy w Drużynowych Mistrzostwach Świata w tenisie na wózkach. Drużynie męskiej nie udało się obronić zdobytego przed rokiem wicemistrzostwa. Konkurencja w Holandii była tak silna, że wywalczone 6. miejsce na 16 drużyn należy przyjąć z zadowoleniem. »»»
2005-06-29 ME w piłce siatkowej na siedząco
Dziewiąte miejsce polskiej reprezentacji w piłce siatkowej na siedząco - w rozegranych w Leverkusen w Niemczech Mistrzostwach Europy - nie można zaliczyć do sukcesów. Szczęście opuściło naszych już podczas losowania. Polacy znaleźli się w najsilniejszej grupie turnieju - razem z Bośnią, a także Rosją, Grecją, Węgrami oraz Serbią i Czarnogórą. »»»
2005-06-29 Wrocławscy niepełnosprawni najsilniejsi w Polsce!
Zawodnicy wrocławskiego "Startu" zapewnili sobie tytuł mistrza Polski podczas rozegranych w ostatni weekend w Wiśle Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Drugie miejsce zajęli sztangiści z Koszlina, trzecie sportowcy z Katowic. »»»
2005-06-22 Drużynowe MŚ w Tenisie na Wózkach
Wczoraj i przedwczoraj Polacy grali z różnym szczęściem. W pierwszym dniu MŚ w Groningen nasza drużyna mężczyzn wygrała z Brazylią 2:0, kadra kobiet przegrała z Japonią 0:2, a juniorzy przegrali z reprezentacją Belgii 0:3. »»»
2005-06-22 Aktualności w tenisie na wózkach - Orlen Polish Open
Puchar Pofamu i prezydenta Wejherowa zdobył Mariusz Śmietanka. W finale pokonał on Krzysztofa Aksamitowskiego. Śmietanka podczas całego turnieju nie stracił ani jednego seta, oddając we wszystkich meczach nieco więcej niż kilka gemów.
     Bardziej zacięty wydawał się turniej pocieszenia. Zwyciężył w nim Paweł Miętrkiewicz, pokonując w finale Andrzeja Bułakowskiego 2:1. »»»
2005-06-21 Rekordy Polski w gorzowskich MP
Osiem (oficjalnych) rekordów Polski zostało ustanowionych podczas Letnich Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Gorzowie. Najlepszymi zawodnikami MP zostali Katarzyna Pawlik w Katowic i Damian Petrasik z Lasek k. Warszawy. »»»
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1