logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2006-09-04 Gymstick w walce z chorobą Parkinsona
Gymstick to przybór gimnastyczny, który może być wykorzystywany nie tylko przez sportowców i ludzi czynnie zajmujących aktywnością ruchową. Równie dobrze nadaje się dla osób niepełnosprawnych i cierpiących na rozliczne schorzenia.
»»»
2006-08-29 Nordic Walking i Gymstick na targach Mount&Trek
Ogromne zainteresowanie wzbudziły pokazy i prezentacje Nordic Walking i Gymstick podczas największych w Polsce targów outdoorowych - Mount&Trek. Instruktorzy Nordic Walking Polska i Gymstick Polska zapoznali uczestników z tymi nowymi formami aktywności ruchowej.
»»»
2006-08-21 Dotacje
Informujemy, że Fundacja Aktywni uzyskała dofinansowanie z Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Zadania, na jakie otrzymała fundacja dofinansowanie dotyczą wyłącznie województwa mazowieckiego i są to: »»»
2006-07-27 Nadmorski Gymstick
Gymstick jest przyborem gimnastycznym mało jeszcze znanym w naszym kraju. Przekonaliśmy się o tym podczas pokazów i szkoleń prowadzonych w ostatnim czasie dla mieszkańców i turystów odwiedzających polskie wybrzeże. Przez kilka tygodni zespół cheerleaders prowadzony przez Joannę Solan pokazywał w kilku nadmorskich miejscowościach jak można wykorzystać Gymstick w praktyce.
»»»
2006-07-16 Nordic Walking i Gymstick w Ustce

Już od minionej soboty mieszkańcy i turyści odwiedzający Ustkę mają okazję zapoznać się z nowymi formami aktywności ruchowej: Nordic Walking i Gymstick. Przez sześć dni nieopodal latarni morskiej (przy głównym wejściu na Promenadę Nadmorską, obok restauracji City Bar) do dyspozycji wszystkich chętnych są instruktorzy z fundacji Aktywni.

»»»
2006-07-13 Aktywne lato nad morzem
Większość ludzi przyjeżdżających latem na morze zadowala się poleżeniem na plaży, czasem ktoś pogra w siatkówkę. Jest też kilku „twardzieli”, którzy popływają, ale na to temperatura wody najczęściej nie pozwala. Po powrocie wszyscy są przekonani, że aktywnie spędzili urlop, ale czy na pewno?
»»»
2006-07-03 Gymstick nad morzem
W Polsce jest bardzo mało instruktorów nowego, bardzo popularnego w świecie przyrządu – Gymstick. Ta sytuacja zmienia się dzięki fundacji Aktywni, która w ostatnich miesiącach przeprowadziła kilka kursów.
»»»
2006-05-30 Gymstick dla rehabilitantów
Popularny już na całym świecie przybór do ćwiczeń Gymstick doczekał się kolejnych polskich instruktorów. Po raz drugi w tym roku fundacja Aktywni przeprowadziła zajęcia Warszawie.
»»»
2006-05-21 Nowi instruktorzy Gymstick
W Polsce jest bardzo mało instruktorów Gymstick. W miniony weekend osiem osób zdobyło uprawnienia do prowadzenia zajęć z tym bardzo popularnym na całym świecie przyborem.
»»»
2006-05-16 Będzie więcej instruktorów Gymstick
W Polsce jest zaledwie dziesięcioro instruktorów Gymstick, popularnego już na całym świecie przyboru do ćwiczeń. W ciągu najbliższych kilku dni przybędzie ich ponad dwudziestu. »»»
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1