logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2008-03-01 Nordic Walking i Gymstick w Krainie Trzech Wież nad Borami
Ponad dwadzieścia osób uczestniczyło w szkoleniach Nordic Walking i Gymstick, które przeprowadzili instruktorzy fitness z fundacji Aktywni w Lubiewie. Gmina położona w południowej części Borów Tucholskich jest jedną z najbardziej „usportowionych” w Polsce.
»»»
2008-02-19 Targi Fitness Zdrowie i Uroda KeepFIT 2008
Targi Fitness Zdrowie i Uroda KeepFIT 2008, które odbyły się 14-16 lutego w Sosnowcu, to impreza promująca zdrowy stylu życia dla każdego. Impreza o charakterze konsumenckim, została zorganizowana w formie festiwalu dla wszystkich, którzy pragnęli zadbać o swoje zdrowie i ciało, poszukujących metody, która pozwoli w skuteczny sposób ukształtować idealną figurę, kontrolować wagę, dbać o zdrowie i urodę, a przede wszystkim znaleźć miejsce i obiekt, w którym będzie można aktywnie spędzać wolny czas.
»»»
2007-12-06 Mikołaj na lodzie
Aż 25 św. Mikołajów pojawiło się w minioną sobotę na warszawskim torze łyżwiarskim „Stegny”. Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił dzieci i dorosłych do jazdy na łyżwach w towarzystwie niezwykłych gości.
»»»
2007-11-23 Szwajcaria na Stegnach
Jak się gra na rogu alpejskim? Czy trudno jest pchać po lodzie kamienie do curlingu? O co chodzi w marszu z kijkami? Co to jest raclette? A rakieta śnieżna? Skąd się wzięły bernardyny i inne psy szwajcarskich ras? Na te oraz wiele innych pytań dotyczących Szwajcarii można było uzyskać odpowiedzi 25 listopada na warszawskich Stegnach.

»»»
2007-11-21 Ski training – przygotowanie do jazdy na nartach i snowboardzie
Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Zaczynamy myśleć o feriach. Odwiedzamy biura podróży, rezerwujemy noclegi, kupujemy i serwisujemy sprzęt. Ponieważ dla wielu z nas aktywność ruchowa oznacza „latem kajak, a zimą narty” powinniśmy przygotować nasze ciało do wysiłku fizycznego, jaki mu szykujemy.
»»»
2007-11-14 Fitness bez tajemnic - zajęcia w klubie
Fitness to pojęcie bardzo szerokie, znacznie wykraczające poza ramy sali gimnastycznej lub siłowni. Obejmuje nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale przede wszystkim zdrowy, higieniczny i pozytywny styl życia. Jeśli wybrałeś już klub i rodzaj ćwiczeń, potrzebujesz kilku podstawowych wskazówek dotyczących rodzajów zajęć oferowanych przez kluby fitness.
»»»
2007-11-07 Fitness bez tajemnic –zasady treningowe
Fitness to pojęcie bardzo szerokie, znacznie wykraczające poza ramy sali gimnastycznej lub siłowni. Obejmuje nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale przede wszystkim zdrowy, higieniczny i pozytywny styl życia. Jeśli wybrałeś już klub i rodzaj ćwiczeń, potrzebujesz kilku podstawowych wskazówek dotyczących zasad treningoeych. Są one kierowane do osób zaczynających swoją przygodę ze zdrowym stylem życia.
»»»
2007-10-15 Fitness bez tajemnic - rozpoczynamy ćwiczenia
Fitness to pojęcie bardzo szerokie, znacznie wykraczające poza ramy sali gimnastycznej lub siłowni. Obejmuje nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale przede wszystkim zdrowy, higieniczny i pozytywny styl życia. Jeśli zdecydowałeś się na klub fitness potrzebujesz kilku rad i wskazówek. Są one kierowane do osób zaczynających swoją przygodę ze zdrowym stylem życia.
»»»
2007-10-02 Aktywny senior
Jak można aktywnie spędzić czas, bez względu na wysokość zniżki przyznanej przez pewien sklep z okularami, przekonali się uczestnicy pikniku zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
»»»
2007-10-02 XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego
Łódzkie targi Rehabilitacja to największy w Polsce przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach niepełnosprawnych oraz wymagających opieki. To tam prezentowane są najnowocześniejsze osiągnięcia z dziedziny profilaktyki, diagnozowania, leczenia i rehabilitacji, a także sprzętu wspomagającego niepełnosprawnych w codziennym życiu.
»»»
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1