logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2006-02-09 Rezultaty uzyskiwane dzięki zastosowaniu Gymstick
Gymstick jest niezwykle prostym przyborem gimnastycznym, jednak dzięki niemu można uzyskać zadziwiające rezulktaty w bardzo krótkim czasie i w wielu obszarach aktywności ruchowej. Z Gymstick można ćwiczyć niemal wszystkie partie ciała. - Wymyślono już około 600 ćwiczeń dla tego przyrządu - mówi instruktorka fitness Hanna Fidusiewicz. Mogą być one przeznaczone dla osób, chcących poprawić swoją kondycję lub wykształcić odpowiednio swoje ciało.
»»»
2006-01-28 Pierwszy w Polsce kurs dla trenerów Gymstick
Gymstick - popularny na całym świecie przyrząd do ćwiczeń doczekał się wreszcie polskich instruktorów. Pierwszych dziesięć osób otrzymało licencje do prowadzenia zajęć w naszym kraju.
»»»
2006-01-10 Gymstick dla golfistów

Gymstick jest idealnym urządzeniem do indywidualnych ćwiczeń gimnastycznych. Używają go również sportowcy uprawiający różne dyscypliny. Bardzo popularny stał się wśród golfistów, którzy dzięki Gymstick mogą ćwiczyć nie tylko na polu golfowym.

»»»
2006-01-04 Gymstick w biurze
Gymstick ma tę zaletę, że można go zabrać dosłownie wszędzie. Z powodzeniem można go wziąć do pracy i tam wykonywać ćwiczenia nie podnosząc się nawet z krzesła.
„Gymstick jest idealny do ćwiczeń nawet w małych biurach. Można pobudzić krążenie krwi w okolicach obręczy barkowej i szyi, albo wykonać wszechstronne ćwiczenia przy swoim biurku” – mówi Mervi Salomaa, fiński urzędnik i entuzjasta fitness.
»»»
2005-12-20 Co to jest Gymstick i jak go używać?
Gymstick łączy w sobie laskę gimnastyczną i gumy do ćwiczeń, tworząc jeden efektywny przyrząd fitness. Składa się z kijka zrobionego z włókna szklanego i dwóch elastycznych gum.
Gumy do ćwiczeń są przymocowane do kijka za pomocą specjalnego mechanizmu mocującego. Z drugiej strony znajdują się pętle, które podczas większości ćwiczeń są zaczepione o stopy. Można w ten sposób wykonywać wszechstronne ruchy przez zaczepienie obydwu pętli mocujących pod tę samą stopą, a nawet o klamkę do drzwi. »»»
2005-12-20 Jak powstał Gymstick?
Dzięki wieloletnim doświadczeniom w przemyśle fitness, Risto Kasurinen i Mikka Vesalainen wpadli na pomysł stworzenia prostego i zarazem wszechstronnego przyrządu do ćwiczenia całego ciała, który rozwijałby wszystkie większe i mniejsze grupy mięśniowe naszego ciała. Poprawiłoby to sprawność sercowo-naczyniową oraz równowagę i koordynację, które zarazem odpowiadałoby wszystkim bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej. W wyniku wieloletnich działań rozwijających produkt, narodził się Gymstick. »»»
2005-12-20 Siłownia i klub fitness w domu?
Bywalcy siłowni i klubów fitness korzystają zwykle z kilku lub kilkunastu urządzeń rozwijających różne partie mięśni. Teraz wystarczy jeden przyrząd i możemy mieć to wszystko w domu, w parku, a nawet w... biurze. Wszystko to zapewni nam Gymstick nowe urządzenie, które idealnie nadaje się do polepszenia kondycji, siły mięśni, elastyczności, koordynacji ruchowej oraz dla osób mających problemy z nadwagą. To zadziwiające narzędzie do poprawienia kondycji całego ciała może być używane przez wszystkich: od emerytów do sportowców chcących poprawić swoją siłę, gibkość i elastyczność. »»»
2005-12-16 Programy Gymstick do ćwiczeń grupowych
Gymstick to nie tylko narzędzie do ćwiczeń indywidualnych w domu, biurze czy na spacerze. Na całym świecie, w wielu ośrodkach fitness i rehabilitacji ruchowej prowadzone są grupowe zajęcia Gymstick.
»»»
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1