logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2006-05-12 Nordic Walking i Gymstick w jednym
Na rynku pojawił się nowy przybór do ćwiczeń będący połączeniem Gymstick i kijków Nordic Walking. Dzięki niemu możemy wyruszyć w teren maszerując z kijkami, tam już na świeżym powietrzu robimy z kijków Gymstick i rozpoczynamy ćwiczenia siłowe lub fitnessowe. »»»
2006-05-11 Nordic Walking i Gymstick dla rehabilitantów
Fundacja Aktywni, zajmująca się promowaniem Nordic Walking i Gymstick w Polsce, zyskała nowego partnera w działaniach wspierających zastosowanie tych nowych form aktywności w rehabilitacji i medycynie sportowej.
»»»
2006-04-13 Warsztaty fitness z Gymstick

W Zielonej Górze 8 kwietnia odbyły się  warsztaty, podczas których zaprezentowano najnowszy przybór do ćwiczeń - Gymstick. Celem warsztatów było przybliżenie nowych form fitness oraz zaprezentowanie nowości, jakie pojawiły się na tym rynku.

»»»
2006-03-24 Zdobądź tytuł instruktora Gymstick

Joanna Solan zaprasza na nowo otwarte kursy dla instruktorów Gymstick. Trenerka jako pierwsza ukończyła kurs prowadzony przez fińskich instruktorów i uzyskała tytuł Gymstick Master Trainera, czyli osoby, która może kształcić adeptów na instruktorów.

»»»
2006-03-22 Znają go najstarsi górale

 

Przybyli aż z Zakopanego, a zamiast ciupagi mieli drążek z gumami. Okazało się, że nie było to urządzenie do cięcia drzew, ale przybór do ćwiczeń.
O tym, że Gymstick jest już ceniony nie tylko przez sportowców mogli się przekonać uczestnicy II Międzynarodowej Konwencji Reebok University, która odbyła się w Warszawie w dniach 18-19 marca 2006 roku. Najprawdziwsi górale pokazali im jak najlepiej i najefektywniej ćwiczyć z przyborem.

 

»»»
2006-03-09 Aktywne 9 miesięcy

O tym, że w czasie ciąży powinno się zażywać ruchu wiedzą chyba wszyscy, ale jak ćwiczyć najlepiej jest dla wielu zagadką. Tajniki utrzymania zdrowia i urody podczas dziewięciu miesięcy prezentowała na XII  Międzynarodowych Targach Sport-Rekreacja w Pałacu Kultury i Nauki Katarzyna Sempolska.

»»»
2006-03-07 Gymstick na targach
Jednym z bohaterów warszawskich Międzynarodowych Targów Sport-Rekreacja był Gymstick. Wszyscy odwiedzający targi mogli poznać zalety tego nowego przyboru fitness.
»»»
2006-03-02 Międzynarodowe Targi Sport-Rekreacja 2006 otwarte
Ponad stu wystawców z dziewięciu państw zjechało do warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki na Międzynarodowe Targi Sport-Rekreacja 2006. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonało aż sześć osób: przedstawicieli parlamentu, rządu, władz Warszawy i PKOl-u.
Największą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się pokazy Nordic Walking i Gymstick zorganizowane przez fundację Aktywni. Pokazy oraz seminaria są częścią Festiwalu Nordic Walking i Fitness towarzyszącego targom. »»»
2006-03-01 Będzie się działo

Chcesz poprawić swoją kondycje i zdrowie, a przy okazji spróbować zupełnie nowej aktywności ruchowej. Przyjdź dziś na Targi Sportu i Rekreacji do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od czwartku do soboty trwa tam Festiwal Nordic Walking i Fitness.

»»»
2006-02-22 Odwiedź Festiwal Nordic Walking i Fitness
Podczas XII Międzynarodowych Targów Spotr-Rekreacja, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki zostaną zaprezentowane najnowsze formy aktywności ruchowej: Nordic Walking i Gymstick. Festiwal jest skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i „zwykłych” ludzi, którzy w efektywny i nowoczesny sposób pragną „popracować” nad swoją kondycją fizyczną.
Zachęcamy do odwiedzenia targów w dniach od 2 do 4 marca br. Fundacja Aktywni przygotowała atrakcyjny program seminariów. »»»
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1