logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Archiwum AktivExpress
 


2009-11-22 Pełnia sił jesienią
Lato się skończyło, nadchodzą zimne, ciemne wieczory spędzane pod ciepłym kocem w domu, najlepiej z „małym co nieco”… No właśnie, w jesienne popołudnia łatwo się zapomnieć. »»»
2009-10-22 Chcesz schudnąć – nie trać czasu na wymówki!
Wiele razy już zbierałaś/eś się do rozpoczęcia odchudzania, ale zawsze znalazł się jakiś powód aby odłożyć to na kiedy indziej. Poniżej przedstawiamy listę popularnych wymówek. Postaramy się przekonać Cię, że wbrew temu co może się wydawać, odchudzanie jest łatwiejsze niż myślisz.
»»»
2009-10-05 Czy istnieje dieta cud?
Powszechnie znanych jest wiele tak zwanych „diet cud” jak na przykład głodówka, dieta owocowa, warzywna, mleczna, białkowa, białkowo-tłuszczowa (dieta Kwaśniewskiego), ubogowęglowodanowa, diety gotowe typu Cambridge. Diety te z reguły szybko powodują zmniejszenie masy ciała, jednak taka metoda odchudzania jest bardzo ryzykowna i co istotne z punktu widzenia większości z nas, na dłuższą metę bardzo nieskuteczna! »»»
2009-10-01 Chudnij mądrze i skutecznie
Każdego dnia dostarczamy do naszych organizmów energię poprzez spożywanie pożywienia. Źródłem energii są węglowodany zawierające 4 kilokalorie w 1 gramie, białka także 4 kilokalorie w 1 gramie oraz tłuszcze 9 kilokalorii. Odchudzanie polega na tym, aby ograniczyć ilość kalorii w diecie, jednak żeby proces ten był skuteczny należy robić to umiejętnie i z głową! »»»
2009-08-05 Bieg Wazów w butach firmy One Way
Znany producent sprzętu sportowego, w tym kijów Nordic Walking – fiński One Way podpisał z organizatorami największego na świcie narciarskiego biegu masowego pięcioletnią umowę promocyjno-sponsoringową dotyczącą obuwia sportowego. »»»
2009-04-20 Kurs zdrowe odchudzanie
Jeżeli poważnie myślisz o tym aby mieć wymarzoną sylwetkę, jeżeli chcesz schudnąć 2-50kg. Chcesz być zdrowy i cieszyć się życiem - to jest kurs dla Ciebie. Centrum Odchudzania i Odżywiania W-wa Międzylesie zaprasza zmotywowanych do zmiany swojego życia z Nowym Rokiem 2009 na zajęcia, które odbywają się we wtorki o godz. 18.00 w Warszawie na ul. Felińskiego 15 (IV piętro).
»»»
2008-12-03 Radość życia
„Jutro zaczyna się dzisiaj” - to motto niezależnej publikacji przygotowanej przez Mediaplanet, która będzie dystrybuowana z dziennikiem Rzeczpospolita w czwartek, 4 grudnia. Czytelnicy dowiedzą się z publikacji jak zadbać o stan finansów i zdrowie, aby jesień życia była naprawdę złota.
»»»
2008-11-26 Współpraca Fundacji Aktywni z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu
Fundacja Aktywni nawiązała współpracę z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Oba podmioty będą wspólnie realizować program „Aktywni - Siła Serca”, obejmujący szeroki zakres działań promujących aktywny, świadomy i zdrowy styl życia. »»»
2008-10-16 Odchudzanie z Gymstick
Osoby z nadwagą atakowane są tysiącami cudownych sposobów pozbycia się nadmiaru ciała, większość z nich to różnego rodzaju diety i specyfiki. W każdym poważnym opracowaniu na temat odchudzania czytamy, że dieta powinna a nawet musi być poparta aktywnością fizyczną.
»»»
2008-10-15 Odchudzanie z Nordic Walking
Osoby z nadwagą atakowane są tysiącami cudownych sposobów pozbycia się nadmiaru ciała, większość z nich to różnego rodzaju diety i specyfiki. W każdym poważnym opracowaniu na temat odchudzania czytamy, że dieta powinna a nawet musi być poparta aktywnością fizyczną.

»»»
   1 2 3 4 5   
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1