logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Zawalcz o namiot i wygraj nadmorskie wakacje
Namiotobranie to nowa gra internetowa dla wszystkich, którzy są tak pozytywnie zakręceni jak makaron w Nudlach Knorr. W tej grze możesz wygrać nowoczesny namiot Campus oraz tygodniowy pobyt na najlepszych polach namiotowych nad morzem: w Międzyzdrojach, Mielnie, Łebie, Dziwnówku i Władysławowie dla 2 osób. Do wygrania 250 namiotów, czyli aż 500 miejsc!!!

Każdy, kto zdobędzie namiot, Nudlowy prowiant na cały pobyt dostaje gratis.

Jak to osiągnąć? Wejdź na stronę www.knorrnudle.pl, zarejestruj się i wybierz sobie namiot. Jeśli trafiłeś na namiot wolny, szybko zajmij go i … broń się, bo pojawią się inni „namiotowyżeracze”, którzy będą Cię chcieli z niego „wykurzyć”.
A jeśli wybrałeś namiot, który jest już zajęty, nie rezygnuj. Zawalcz! Zaatakuj! Może uda Ci się „przegonić” właściciela. Jeśli przegrasz to starcie, nie oznacza, że wypadasz z gry. Możesz przystąpić do odsieczy za 2 godziny, lub wziąć na cel inny namiot. Reguły gry są bardzo proste, oparte na zasadach najstarszej gry świata: papier, kamień, nożyce.

Ostatecznie walkę wygrywa ten, kto siedzi najdłużej w namiocie. Jeśli chcesz pojechać nad morze pod namiot ze swoją paczką, zaproś do gry dwóch znajomych. Dostaniesz dodatkowo 1 namiot do wygrania.

Działaj szybko, gra trwa do końca lipca. Wyjedź na wakacje, poszalej ze znajomymi na polu namiotowym, zanurz się w Bałtyku, rozpal ognisko pod gwiazdami.2006-07-14 - ... /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - inne

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1