logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
6 Rajd Mazowiecki
6 Rajd Mazowiecki
6 Rajd Mazowiecki / fot. Katarzyna Kowalewska
6 Rajd Mazowiecki
6 Rajd Mazowiecki / fot. Katarzyna Kowalewska
6 Rajd Mazowiecki
6 Rajd Mazowiecki / fot. Katarzyna Kowalewska
zobacz wiecej zdjea

Tomasz Dudek z pilotem Bogusławem Browińskim wygrali 6 Rajd Mazowiecki. Trasę przejechali w czasie 50 minut i 58,6 sekundy. Chłopcy z Rzeszowa nie spodziewali się tak dobrego wyniku. – Dla nas to był debiut w rajdzie, chyba cudem udało nam się wygrać – mówi kierowca. Tak naprawdę to w ogóle się nie przygotowywaliśmy – dodaje.


Drużyna jechała samochodem Renault Clio Sport. – Auto zbudowaliśmy w 2005 roku, podczas serwisów mieliśmy tylko drobne poprawki – opowiada Dudek. Najtrudniejszym odcinkiem dla grupy był OS Maciejowice, natomiast najłatwiejszym okazał się odcinek w Wildze.

Drugie miejsce zajął duet Krzysztof Orski i Tomasz Chmiel jadący VW Golfem. Najniżej na podium stanęli Jan Chmielewski i Krzysztof Janik dysponujący Oplem Astrą.

Rywalizację wśród gości zdominował Tomasz Czopik pilotowany przez Łukasza Wrońskiego (Mitsubishi Lancer Evo VI). Trasę przejechali w 45 minut i 38,3 sekundy. – Mam nadzieję, że powalczymy, boję się, żeby nie zabrakło nam mocy, bo widziałem, że chłopcy mają lepsze samochody, ale może będzie liczyć się doświadczenie – komentował przed rajdem Czopik. Po zakończonych wynikach wyglądało na to, że wszystko poszło zgodnie z planem. Załoga miała tylko jedną nieprzewidywalną sytuację. Podczas jednego z odcinków wjechał im pod prąd pijany rowerzysta. – To dość nietypowa sytuacja, kiedy my jedziemy 180 km/h, a z naprzeciwka macha nam rowerzysta – opowiadał Czopik.   1 2 3   


2006-04-03 - Katarzyna Kowalewska /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - inne

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1