logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Jeździecki Puchar Świata na Torwarze
Finał Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej odbędzie się w Warszawie
Finał Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej odbędzie się w Warszawie / fot. ...
To największa impreza jeździecka w Polsce. W dniach 18-20 marca odbędzie się na warszawskim Torwarze ComputerLand Toyota World Cup 2005 - w randze finału Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu. Sympatycy tej pięknej dyscypliny sportu obejrzą w akcji ponad 140 zawodników i prawie 200 koni z 15 krajów. Pula nagród wynosi aż 240 tysięcy złotych!

Główną stawką imprezy są trzy miejsca w wielkim finale PŚ w skokach, organizowanym w połowie kwietnia w Los Angeles. Wyjazd na Florydę zapewnił już sobie dotychczasowy lider klasyfikacji, olimpijczyk Grzegorz Kubiak. Być może dołączy do niego zajmujący obecnie czwarte miejsce w rankingu Krzysztof Ludwiczak. W konkurencji ujeżdżenia wystąpi znakomita Niemka Ann-Kathrin Linsenhoff, prowadząca w Pucharze Świata.
Dodatkową atrakcją będą konkursy z udziałem czołowych aktorów, polityków, biznesmenów i przedstawicieli innych sportów. Zobaczymy między innymi: Katarzynę Cichopek, Annę Powierzę, Tomasza Stockingera, Stefana Friedmana, Marcina Bosaka, Przemysława Saletę...

2005-03-15 - Janusz Michałek/aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty lądowe - Konie

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1