logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Motocyklowy show dla prawdziwych mężczyzn
Suzuki GSX-R 1000
Suzuki GSX-R 1000 / fot. DEM
Harley-Davidson VRSCR Street Rod
Harley-Davidson VRSCR Street Rod / fot. DEM
Honda CBR 600RR
Honda CBR 600RR / fot. DEM
zobacz wiecej zdjea
    Zakończył się pierwszy etap najnowszej edycji ogólnopolskiej wystawy motocyklowej Motor Bike Show Poland 2005. W salach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się VI Międzynarodowe Targi Motocykli, Skuterów i Akcesoriów.

    Miłośnicy jednośladów przez trzy dni mogli zobaczyć co mają do zaoferowania producenci i importerzy motocykli, skuterów i akcesoriów do nich.
    Motor Bike Show Poland 2005 to nie tylko prezentacja najnowszych modeli motocykli sportowych i turystycznych, ale również liczne konkursy i pokazy. Można było także uzyskać fachowe porady, umówić się na jazdy próbne oraz dokonać zakupów.
    Tłumy zwiedzających oblegały stoiska największych firm: Hondy, Suzuki, Harleya Davidsona i Yamahy, która obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia. Mimo to wystawcy prześcigali się w znajdowaniu sposobów na ściągnięcie jak największej liczby zwiedzających. Metody były różne od konkursów i pokazów po piękne, skąpo odziane modelki. W tej ostatniej konkurencji zwyciężył Harley-Davidson, którego stoisko na długie minuty przykuwało uwagę męskiej części publiczności. Nie wiadomo tylko jak wielu z nich zauważyło, że to co ich tak bardzo interesuje siedzi na najnowszym modelu Harleya - VRSCR Street Rod.
    Innym tropem poszła firma Suzuki, która swój najnowszy sportowy model GSX-R 1000 wyeksponowała w taki sposób, aby nic nie rozpraszało oglądających.

    Targi były również okazją do przyznania nagród Grand Prix Motor Bike Show:

    Najlepszą firmą 2004 roku została Suzuki Motor Poland, za istotny wkład w rozwój polskiego rynku od chwili wprowadzenia do oferty w 1994 roku motocykli.
    Najlepszym sportowcem uznano Bartosza Obłuckiego, fabrycznego zawodnika Yamahy startującego w rajdach enduro. W ubiegłym roku Obłucki wygrał Sześciodniówkę Enduro i zdobył wicemistrzostwo świata w klasie E1.
    Dealerem roku 2004 został Ireneusz Sikora z Bielska-Białej, w którego Sikora Moto Centrum można kupić motocykle takich marek jak BMW, Ducati czy Honda.
    W kategorii Zasłużony dla Rozwoju Motocyklizmu w Polsce Grand Prix otrzymała dziennikarka i propagatorka wyścigów drogowych Janina Świderek.

    Motor Bike Show Poland 2005 15 kwietnia zawita do Zabrza, a 13 maja do Gdańska.

2005-03-13 - DEM /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Automoto - Quady
Szukaj w kategorii: Automoto - Motocykle

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1