Wyniki Mężczyzn z roczników 1986 - 76 po czwartym biegu Grand Prix Sopotu 2004/05 w biegach przełajowych
# |
Uczestnik Klub/Szkoła, Miejscowoć |
Miejsce w biegu |
Punktacja w biegu |
Punktacja końcowa |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
1 |
Daniel Chuchała AZS-AWFiS, Gdańsk |
|
2 |
1 |
1 |
|
0 |
18 |
20 |
20 |
0 |
58 |
2 |
Andrzej Labudda LKS, Puck |
2 |
1 |
|
3 |
|
18 |
20 |
0 |
17 |
0 |
55 |
3 |
Piotr Łudzik REMUS, Kocierzyna |
3 |
4 |
3 |
|
|
17 |
16 |
17 |
0 |
0 |
50 |
4 |
Michał Żmija TĘCZA ABAKUS, Nowa Wie Lęborska |
1 |
|
7 |
6 |
|
20 |
0 |
13 |
14 |
0 |
47 |
5 |
Krzysztof Paprocki TĘCZA ABAKUS, Nowa Wie Lęborska |
5 |
8 |
8 |
8 |
|
15 |
12 |
12 |
12 |
0 |
51 |
6 |
Łukasz Baran MKS TRUSO, Elbląg |
7 |
9 |
|
7 |
|
13 |
11 |
0 |
13 |
0 |
37 |
7 |
Ryszard Formela TĘCZA ABAKUS, Nowa Wie Lęborska |
|
|
2 |
2 |
|
0 |
0 |
18 |
18 |
0 |
36 |
8 |
Kamil Chrzecijański MKS TRUSO, Elbląg |
9 |
10 |
12 |
9 |
|
11 |
10 |
8 |
11 |
0 |
40 |
9 |
Jacek Kowalczyk WKS FLOTA, Gdynia |
|
|
5 |
5 |
|
0 |
0 |
15 |
15 |
0 |
30 |
10 |
Piotr Suchenia , Gdynia |
4 |
6 |
|
|
|
16 |
14 |
0 |
0 |
0 |
30 |
11 |
Karol Kozyra LKB Braci Petk, Lębork |
|
|
9 |
4 |
|
0 |
0 |
11 |
16 |
0 |
27 |
12 |
Daniel Formela WKS FLOTA, Gdynia |
|
11 |
6 |
|
|
0 |
9 |
14 |
0 |
0 |
23 |
13 |
Robert Czerniak LKB Braci Petk, Lębork |
|
17 |
11 |
11 |
|
0 |
3 |
9 |
9 |
0 |
21 |
14 |
Oskar Przysiężny XI LO, Gdańsk |
10 |
12 |
|
|
|
10 |
8 |
0 |
0 |
0 |
18 |
15 |
Tomasz Drop SKLA Sopot, Gdańsk |
|
3 |
|
|
|
0 |
17 |
0 |
0 |
0 |
17 |
16 |
Leszek Rusin LKB Braci Petk, Lębork |
|
|
14 |
10 |
|
0 |
0 |
6 |
10 |
0 |
16 |
17 |
Marcin Richert WKS FLOTA, Gdynia |
|
|
4 |
|
|
0 |
0 |
16 |
0 |
0 |
16 |
18 |
Paweł Jasik , Gdańsk |
11 |
18 |
18 |
|
|
9 |
3 |
3 |
0 |
0 |
15 |
19 |
Dawid Streng , Starogard Gd. |
|
5 |
|
|
|
0 |
15 |
0 |
0 |
0 |
15 |
20 |
Jarosław Ziółkowski ZORZA, Gdynia |
12 |
16 |
19 |
|
|
8 |
3 |
3 |
0 |
0 |
14 |
21 |
Jacek Szałach AZS-AWFiS, Gdańsk |
6 |
|
|
|
|
14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
14 |
22 |
Łukasz Jabłoński , Kartuzy |
|
|
15 |
12 |
|
0 |
0 |
5 |
8 |
0 |
13 |
23 |
Robert Banach , Sopot |
15 |
15 |
17 |
|
|
5 |
5 |
3 |
0 |
0 |
13 |
24 |
Arkadiusz Gardzielewski SAMBOR Tczew, Rzeżęcin |
|
7 |
|
|
|
0 |
13 |
0 |
0 |
0 |
13 |
25 |
Tomasz Kuryłek , Gdańsk |
19 |
22 |
24 |
13 |
|
3 |
2 |
2 |
7 |
0 |
14 |
26 |
Adam Roda REMUS, Wąglikowice |
8 |
|
|
|
|
12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
27 |
Piotr Szpigiel AZS-AWFiS, Gdańsk |
|
|
10 |
|
|
0 |
0 |
10 |
0 |
0 |
10 |
28 |
Maciej Grabowski WKS FLOTA, Gdynia |
|
|
13 |
|
|
0 |
0 |
7 |
0 |
0 |
7 |
29 |
Bartosz Banach , Sopot |
17 |
21 |
21 |
|
|
3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
30 |
Jakub Gołąb TKKF PROMYK, Ciechanów |
18 |
26 |
23 |
|
|
3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
31 |
Bogusław Trzasko , Sopot |
|
13 |
|
|
|
0 |
7 |
0 |
0 |
0 |
7 |
32 |
Michał Popławski AZS-AWFiS, Gdańsk |
13 |
|
|
|
|
7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
33 |
Andrzej Guz , Gdańsk |
|
|
|
14 |
|
0 |
0 |
0 |
6 |
0 |
6 |
34 |
Rafał Gawry WKS FLOTA, Gdynia |
|
|
31 |
15 |
|
0 |
0 |
1 |
5 |
0 |
6 |
35 |
Tomasz Wienskowski , Gdańsk |
21 |
25 |
27 |
|
|
2 |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
36 |
Przemysław Ebertowski , Bolszewo |
|
14 |
|
|
|
0 |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
37 |
Adrian Tofil , Rumia |
14 |
|
|
|
|
6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
38 |
Mariusz Głowacki , Sopot |
16 |
|
22 |
|
|
3 |
0 |
2 |
0 |
0 |
5 |
39 |
Sławomir Wojciechowski , Sopot |
|
27 |
25 |
|
|
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
40 |
Arkadiusz Marszewski KM, Gdańsk |
|
23 |
26 |
|
|
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
41 |
Michał Każmierski , Gdynia |
22 |
24 |
|
|
|
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
42 |
Krzysztof Janecki , Pieniężno |
|
|
16 |
|
|
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
43 |
Przemysław Stelmaszewski AZS-AWFiS, Gdańsk |
|
|
20 |
|
|
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
44 |
Przemysław Bogdański , Gdańsk |
|
32 |
30 |
|
|
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
3 |
45 |
Mariusz Głowacki , Sopot |
|
19 |
|
|
|
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
46 |
Łukasz Talaga , Rotmanka |
|
20 |
|
|
|
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
47 |
Mariusz Węsierski , Gdańsk |
20 |
|
|
|
|
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
48 |
Maciej Ptaszyński AZS-AWFiS, Gdańsk |
|
|
28 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
49 |
Michał Leik , Gdańsk |
|
|
29 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
50 |
Paweł Głowacki , Sopot |
|
28 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
51 |
Jarosław Wakiewicz , Sopot |
|
29 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
52 |
Krzysztof Karpiński , Sopot |
|
30 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
53 |
Łukasz Urban AZS-AWFiS, Osieczna |
23 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
54 |
Jacek Stachowicz , Jastarnia |
24 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
55 |
Kamil Szajda , Dzietrzychowo |
25 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
56 |
Mariusz Włodarczyk , Toruń |
26 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
57 |
Marcin Wilski AZS-AWFiS, Gdańsk |
27 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
58 |
Andrzej Wasiak , Łęczyca |
28 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
59 |
Sławomir Głowacki , Sopot |
29 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
60 |
Michał Wach , Grudziądz |
30 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
61 |
Jarosław Świerkowski , Gdańsk |
|
31 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
62 |
Rafał Smykowski , Reda |
|
33 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
63 |
Tomasz Tomczak , Gdańsk |
|
34 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
64 |
Bartosz Wojciechowski , Skępe |
31 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
65 |
Dominik Szczepański , Gdynia |
32 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
66 |
Karol Śniadoch AZS-AWFiS, Rumia |
33 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |