logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Siłownia i klub fitness w domu?
Gymstick zapewnia sprawność mięśni całego ciała
Gymstick zapewnia sprawność mięśni całego ciała / fot. gymstick.net
Gymstick to niezwykle proste urządzenie
Gymstick to niezwykle proste urządzenie / fot. gymstick.net
Gymstick wykorzystuje się też w klubach fitness
Gymstick wykorzystuje się też w klubach fitness / fot. gymstick.net
zobacz wiecej zdjea
Bywalcy siłowni i klubów fitness korzystają zwykle z kilku lub kilkunastu urządzeń rozwijających różne partie mięśni. Teraz wystarczy jeden przyrząd i możemy mieć to wszystko w domu, w parku, a nawet w... biurze. Wszystko to zapewni nam Gymstick nowe urządzenie, które idealnie nadaje się do polepszenia kondycji, siły mięśni, elastyczności, koordynacji ruchowej oraz dla osób mających problemy z nadwagą. To zadziwiające narzędzie do poprawienia kondycji całego ciała może być używane przez wszystkich: od emerytów do sportowców chcących poprawić swoją siłę, gibkość i elastyczność.

Gymstick to po prostu kij o długości 130cm, wykonany z włókna szklanego. Do jego obu końców przymocowana jest mocna guma do ćwiczeń, która jest dostępna w czterech poziomach oporu. Gumy do ćwiczeń mają na obu końcach pętle zrobione z trwałego materiału. Ten łatwo dostępny przyrząd waży mniej niż pół kilograma, i można go przenosić w torbie do wykorzystania podczas ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych, w dowolnym czasie, gdziekolwiek, umożliwiając ćwiczącemu uwolnienie się od ograniczeń sali fitness, nadal jednak osiągając trening całego ciała. To jest idealny przenośny produkt fitness, który łatwo dopasowuje się do dzisiejszego ruchliwego i napiętego stylu życia, i zapewnia, że nigdy nie będzie łatwo o wymówkę do opuszczenia treningu.

Tak prosty i wygodny sprzęt zapewni nam jednak świetne rezultaty w naprawdę szybkim tempie. Ten sportowy przyrząd fitness wykorzystuje swoją unikalną technologię (unikalne właściwości) do trenowania każdej większej (i mniejszej) grupy mięśniowej naszego ciała. Dzięki niemu ćwiczący może naśladować dowolne ćwiczenia z cięzarkami, takie jak: przysiady, wyciskanie, wypady w przód i w tył, zginanie, prostowanie, rwanie etc.

Gymstick zaprojektowany został dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Dostępne są cztery rodzaje tego urządzenia, różniące się oporem elastycznych gum i kolorem.
Do ćwiczeń rehabilitacji ruchowej i dla osób w zaawansowanym wieku przeznaczona jest wersja light (kolor zielony), o oporze gum: 1-10 kg. Kobiety i juniorzy powinni korzystać z wersji medium (kolor niebieski) o oporze gum do 15 kg. Wersja strong (kolor czarny) to idealne narzędzie dla sprawnych fizycznie kobiet, mężczyzn i młodych sportowców. Gumy stawiają tu opór do 20 kg. Dla wysportowanych mężczyzn i wyczynowców przygotowano extra strong (kolor szary), w którym naciąg gum stawia opór do 25 kg.2005-12-20 - DEM /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Fitness
Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Gymstick

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1