Wyniki Kobiet z roczników 1989 - 86 po czwartym biegu Grand Prix Sopotu 2004/05 w biegach przełajowych
# |
Uczestnik Klub/Szkoła, Miejscowoć |
Miejsce w biegu |
Punktacja w biegu |
Punktacja końcowa |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
1 |
Magdalena Zdrojewska RKS, Rumia |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
20 |
20 |
20 |
20 |
0 |
80 |
2 |
Małgorzata Niewiadomska GIM 22, Gdańsk |
3 |
2 |
2 |
4 |
|
17 |
18 |
18 |
16 |
0 |
69 |
3 |
Natalia Czech GIM 22, Gdańsk |
5 |
3 |
4 |
|
|
15 |
17 |
16 |
0 |
0 |
48 |
4 |
Kamila Grabowska LKB Braci Petk, Lębork |
|
5 |
3 |
5 |
|
0 |
15 |
17 |
15 |
0 |
47 |
5 |
Joanna Fostiak GIM 22, Gdańsk |
4 |
4 |
6 |
9 |
|
16 |
16 |
14 |
11 |
0 |
57 |
6 |
Marlena Wieleba GKS, Luzino |
2 |
|
7 |
7 |
|
18 |
0 |
13 |
13 |
0 |
44 |
7 |
Klaudia Ellward ZORZA, Gdynia |
6 |
10 |
8 |
8 |
|
14 |
10 |
12 |
12 |
0 |
48 |
8 |
Karina Bielawa K.S., Żukowo |
|
8 |
5 |
10 |
|
0 |
12 |
15 |
10 |
0 |
37 |
9 |
Joanna Zawadzka XI LO, Gdańsk |
13 |
12 |
10 |
13 |
|
7 |
8 |
10 |
7 |
0 |
32 |
10 |
Anna Œliwa , Pelplin |
7 |
9 |
|
|
|
13 |
11 |
0 |
0 |
0 |
24 |
11 |
Katarzyna Baranowska AZS-AWFiS, Gdańsk |
|
|
9 |
11 |
|
0 |
0 |
11 |
9 |
0 |
20 |
12 |
Zuzanna Żochowska GIM 22, Gdańsk |
8 |
|
|
12 |
|
12 |
0 |
0 |
8 |
0 |
20 |
13 |
Małgorzata Wieczorek XI LO, Gdańsk |
9 |
11 |
|
|
|
11 |
9 |
0 |
0 |
0 |
20 |
14 |
Justyna Koœciańska , Gdańsk |
15 |
14 |
12 |
|
|
5 |
6 |
8 |
0 |
0 |
19 |
15 |
Marta Barcewicz AZS, Olsztyn |
|
|
|
2 |
|
0 |
0 |
0 |
18 |
0 |
18 |
16 |
Aleksandra Nowak MKS TRUSO, Elbląg |
|
|
|
3 |
|
0 |
0 |
0 |
17 |
0 |
17 |
17 |
Monika Dejk K.S., Żukowo |
|
|
|
6 |
|
0 |
0 |
0 |
14 |
0 |
14 |
18 |
Aleksandra Wróblewska MKS TRUSO, Elbląg |
12 |
|
|
14 |
|
8 |
0 |
0 |
6 |
0 |
14 |
19 |
Angelika Cichocka , Mœciszewice |
|
6 |
|
|
|
0 |
14 |
0 |
0 |
0 |
14 |
20 |
Agnieszka Rzeszewicz LKB Braci Petk, Lębork |
|
7 |
|
|
|
0 |
13 |
0 |
0 |
0 |
13 |
21 |
Patrycja Reńska XI LO, Gdańsk |
14 |
13 |
|
|
|
6 |
7 |
0 |
0 |
0 |
13 |
22 |
Małgorzata Machnik XI LO, Gdańsk |
10 |
|
|
|
|
10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
23 |
Agnieszka Ellward GIM 19, Gdynia |
|
|
11 |
|
|
0 |
0 |
9 |
0 |
0 |
9 |
24 |
Angelika Schmidt GKS, Luzino |
11 |
|
|
|
|
9 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
25 |
Paulina Skrok UKS 7, Sopot |
|
|
|
15 |
|
0 |
0 |
0 |
5 |
0 |
5 |
26 |
Emilia Patoka ZSZ 1, Gdańsk |
|
15 |
|
|
|
0 |
5 |
0 |
0 |
0 |
5 |
27 |
Katarzyna Rodziewicz , Sopot |
|
|
|
16 |
|
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
28 |
Marta Mirońska , Sopot |
|
|
|
17 |
|
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
29 |
Angelika Gross MKS TRUSO, Elbląg |
16 |
|
|
|
|
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
30 |
Magdalena Gwizdała XI LO, Gdańsk |
17 |
|
|
|
|
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
31 |
Dorota Kepke GKS, Luzino |
18 |
|
|
|
|
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |