Wyniki Dziewcząt z roczników 1991 - 1990 po czwartym biegu Grand Prix Sopotu 2004/05 w biegach przełajowych
# |
Uczestnik Klub/Szkoła, Miejscowoć |
Miejsce w biegu |
Punktacja w biegu |
Punktacja końcowa |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
1 |
Joanna Dembek GIM, Iława |
1 |
2 |
1 |
1 |
|
20 |
18 |
20 |
20 |
0 |
78 |
2 |
Dominika Sieg ZS WIERZYCA, Rajkowy |
2 |
3 |
2 |
|
|
18 |
17 |
18 |
0 |
0 |
53 |
3 |
Kamila Ellward GIM 19 ZORZA, Gdynia |
4 |
7 |
3 |
2 |
|
16 |
13 |
17 |
18 |
0 |
64 |
4 |
Karolina Buchholc GIM 5 TRUSO, Elbląg |
5 |
8 |
5 |
5 |
|
15 |
12 |
15 |
15 |
0 |
57 |
5 |
Julita Dyszer ZS 1, Pelplin |
3 |
4 |
|
|
|
17 |
16 |
0 |
0 |
0 |
33 |
6 |
Jola Kulik UKS ORLIK, Elbląg |
|
|
4 |
6 |
|
0 |
0 |
16 |
14 |
0 |
30 |
7 |
Katarzyna Pawlukowicz GIM 3 ORLIK, Elbląg |
31 |
19 |
8 |
8 |
|
1 |
3 |
12 |
12 |
0 |
28 |
8 |
Magda Sieg ZS, Rajkowy |
7 |
6 |
|
|
|
13 |
14 |
0 |
0 |
0 |
27 |
9 |
Agata Ilnicka GIM 2, Sopot |
|
10 |
6 |
|
|
0 |
10 |
14 |
0 |
0 |
24 |
10 |
Dagmara Winiewska GIM 22, Gdańsk |
29 |
18 |
10 |
11 |
|
2 |
3 |
10 |
9 |
0 |
24 |
11 |
Dorota Bartoszczyk GIM 22, Gdańsk |
|
11 |
|
7 |
|
0 |
9 |
0 |
13 |
0 |
22 |
12 |
Marta Malinowska GIM 22, Gdańsk |
15 |
17 |
7 |
|
|
5 |
3 |
13 |
0 |
0 |
21 |
13 |
Aneta Kwapisiewicz GIM 22, Gdańsk |
16 |
14 |
|
9 |
|
3 |
6 |
0 |
11 |
0 |
20 |
14 |
Katarzyna Misarko LIDER, Malbork |
|
1 |
|
|
|
0 |
20 |
0 |
0 |
0 |
20 |
15 |
Klaudia Brzózka GIM 1 LKB Braci Petk Lębork, |
|
|
|
3 |
|
0 |
0 |
0 |
17 |
0 |
17 |
16 |
Magdalena Sznurkowska GIM 24 SKLA, Gdynia |
|
|
9 |
14 |
|
0 |
0 |
11 |
6 |
0 |
17 |
17 |
Magda Tuzińska GIM 22, Gdańsk |
9 |
15 |
|
|
|
11 |
5 |
0 |
0 |
0 |
16 |
18 |
Marta Rychert , Gdańsk |
|
|
|
4 |
|
0 |
0 |
0 |
16 |
0 |
16 |
19 |
Natalia Labudda AZS-AWFiS, Gdańsk |
|
5 |
|
|
|
0 |
15 |
0 |
0 |
0 |
15 |
20 |
Anna Schmidt GIM GKS, Luzino |
6 |
|
|
|
|
14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
14 |
21 |
Angelika Ilnicka GIM 2, Sopot |
43 |
25 |
13 |
19 |
|
1 |
2 |
7 |
3 |
0 |
13 |
22 |
Joanna Bieńkowska GIM 22, Gdańsk |
8 |
|
|
|
|
12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
23 |
Monika Filcek GIM 2, Pelplin |
|
9 |
|
|
|
0 |
11 |
0 |
0 |
0 |
11 |
24 |
Justyna Marcińska GIM 22, Gdańsk |
22 |
|
11 |
|
|
2 |
0 |
9 |
0 |
0 |
11 |
25 |
Jolanta Torłop GIM 27, Gdańsk |
20 |
16 |
|
15 |
|
3 |
3 |
0 |
5 |
0 |
11 |
26 |
Emilia Tokarska GIM ZORZA, Bojano |
10 |
|
|
|
|
10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
27 |
Marta Haluch GIM 3, Sopot |
|
|
|
10 |
|
0 |
0 |
0 |
10 |
0 |
10 |
28 |
Anna Sawostianik GIM 5 TRUSO, Elbląg |
17 |
|
|
13 |
|
3 |
0 |
0 |
7 |
0 |
10 |
29 |
Emilia Kaszyńska GIM 1, Sopot |
32 |
|
12 |
|
|
1 |
0 |
8 |
0 |
0 |
9 |
30 |
Anna Matyszczuk GIM 5 TRUSO, Elbląg |
11 |
|
|
|
|
9 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
31 |
Lidia Labudda GIM GKS, Luzino |
12 |
|
|
|
|
8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
32 |
Małgorzata Płotek GIM 22, Gdańsk |
|
22 |
17 |
18 |
|
0 |
2 |
3 |
3 |
0 |
8 |
33 |
Justyna Haluch GIM 3, Sopot |
|
|
|
12 |
|
0 |
0 |
0 |
8 |
0 |
8 |
34 |
Mirosława Konkol REMUS, Kocierzyna |
|
12 |
|
|
|
0 |
8 |
0 |
0 |
0 |
8 |
35 |
Patrycja Kocyk GIM 2, Sopot |
|
13 |
|
|
|
0 |
7 |
0 |
0 |
0 |
7 |
36 |
Magdalena Sieradzka GIM 22, Gdańsk |
13 |
|
|
|
|
7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
37 |
Anna Rozkwitalska GIM 2, Sopot |
|
|
14 |
|
|
0 |
0 |
6 |
0 |
0 |
6 |
38 |
Joanna Tarasewicz UKS ORLIK, Elbląg |
14 |
|
|
|
|
6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
39 |
Sandra migielska GIM 2, Pelplin |
26 |
20 |
|
|
|
2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
5 |
40 |
Marta Bulczak GIM 2, Sopot |
44 |
32 |
22 |
21 |
|
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
6 |
41 |
Weronika Ładogórska GIM 22, Gdańsk |
|
|
15 |
|
|
0 |
0 |
5 |
0 |
0 |
5 |
42 |
Paulina Cielak GIM 22, Gdańsk |
|
26 |
20 |
|
|
0 |
2 |
3 |
0 |
0 |
5 |
43 |
Marta Kowalczuk GIM 22, Gdańsk |
25 |
29 |
|
|
|
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
44 |
Anna Snochowska GIM 3, Gdańsk |
38 |
|
16 |
|
|
1 |
0 |
3 |
0 |
0 |
4 |
45 |
Ewa Rozkwitalska GIM 2, Sopot |
|
|
18 |
|
|
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
46 |
Klaudia Dziewulska GIM 22, Gdańsk |
|
|
19 |
|
|
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
47 |
Elżbieta Grabińska GIM 22, Gdańsk |
18 |
|
|
|
|
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
48 |
Jessica Korpys GIM 3, Sopot |
|
|
|
20 |
|
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
49 |
Magda Białczak GIM 3, Sopot |
|
|
|
16 |
|
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
50 |
Agnieszka Hołda GIM 3 ORLIK, Elbląg |
36 |
24 |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
3 |
51 |
Agnieszka Witkowska GIM 5 TRUSO, Elbląg |
|
|
|
17 |
|
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
52 |
Agnieszka Żmudzka GIM 7, Gdańsk |
34 |
|
21 |
|
|
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
53 |
Magdalena Chojnacka UKS ORLIK, Elbląg |
19 |
|
|
|
|
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
54 |
Alicja Pipka GIM GKS, Luzino |
30 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
55 |
Maria Jastrzębska GIM 1, Gdańsk |
|
30 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
56 |
Joanna Mączka GIM 2, Sopot |
|
|
24 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
57 |
Agnieszka Trojanowska GIM 2, Sopot |
|
|
23 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
58 |
Patrycja Łabuńska GIM 2, Pelplin |
28 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
59 |
Joanna Dąbrowska GIM 22, Gdańsk |
|
|
27 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
60 |
Zuzanna Domińska GIM 22, Gdańsk |
|
|
26 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
61 |
Dominika Wódkiewicz GIM 22, Gdańsk |
|
|
25 |
|
|
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
62 |
Katarzyna Wesołowska GIM 22, Gdańsk |
21 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
63 |
Adrianna Mielewczyk GIM 22, Gdańsk |
24 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
64 |
Natalia Dajek GIM 22, Gdańsk |
|
21 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
65 |
Joanna Szeszuła GIM 22, Gdańsk |
|
23 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
66 |
Marta Wożniak GIM 22, Gdańsk |
|
27 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
67 |
Anata Draniewicz GIM 22, Gdańsk |
|
28 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
68 |
Paulina Matyszczuk GIM 5 TRUSO, Elbląg |
23 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
69 |
Katarzyna Buczek GIM 5 TRUSO, Elbląg |
27 |
|
|
|
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
70 |
Kamila Paczkowska GIM 1, Sopot |
46 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
71 |
Iwona Grubba GIM 1, Sopot |
47 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
72 |
Paulina Kozion GIM 2, Sopot |
40 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
73 |
Anna Blank GIM 2, Sopot |
48 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
74 |
Paula Gładysiewicz GIM 2, Sopot |
|
33 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
75 |
Beata Rybacka GIM 2, Sopot |
|
34 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
76 |
Dominika Wo GIM 2, Sopot |
|
40 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
77 |
Stephanie Schrors GIM 2, Sopot |
|
41 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
78 |
Natalia Kacprzak GIM 22, Gdańsk |
33 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
79 |
Agnieszka Kreft GIM 22, Gdańsk |
39 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
80 |
Karina Żerańska GIM 22, Gdańsk |
41 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
81 |
Laura Bre... GIM 22, Gdańsk |
42 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
82 |
Honorata Gnyba GIM 25, Gdańsk |
|
31 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
83 |
Natalia Karczewska GIM 25, Gdańsk |
|
35 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
84 |
Sandra Krasnodębska GIM 25, Gdańsk |
|
36 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
85 |
Ela Ponik GIM 25, Gdańsk |
|
37 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
86 |
Dominika Krawczyk GIM 25, Gdańsk |
|
38 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
87 |
Marta Nizgier GIM 25, Gdańsk |
|
39 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
88 |
Marta Mazurowicz GIM 27, Gdańsk |
45 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
89 |
Iga Zacher UKS ORLIK, Elbląg |
35 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
90 |
Dominika Oszejko UKS ORLIK, Elbląg |
37 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |