Wyniki Chlopców z roczników 1994 - 1992 po czwartym biegu Grand Prix Sopotu 2004/05 w biegach przełajowych
(miejsca 101 - 200)
# |
Uczestnik Klub/Szkoła, Miejscowoć |
Miejsce w biegu |
Punktacja w biegu |
Punktacja końcowa |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
101 |
Radek Grubba Sp8, Wejherowo |
|
|
33 |
42 |
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
102 |
Łukasz Domański SSP1, Sopot |
37 |
44 |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
103 |
Jan Magnowski SSP1, Sopot |
68 |
74 |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
104 |
Bartłomiej Wierzba SSP1, Sopot |
76 |
42 |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
105 |
Piotr Wójcik SSP1, Sopot |
107 |
87 |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
106 |
Olgierd Obertyński SSP1, Sopot |
108 |
86 |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
107 |
Daniel Dołęga SSP1, Sopot |
|
31 |
41 |
|
|
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
108 |
Michał Wargin SSP1, Sopot |
|
88 |
101 |
|
|
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
109 |
Łukasz ledziewski SSP1, Sopot |
|
49 |
66 |
|
|
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
110 |
Daniel Wyryma SSP1, Sopot |
62 |
|
|
52 |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
111 |
Jan Maliński SSP1, Sopot |
82 |
|
|
65 |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
112 |
Mateusz Kwaniewski SSP1, Sopot |
|
76 |
|
75 |
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
113 |
Karol Seroka SSP10, Sopot |
|
29 |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
114 |
Paweł Patoka SSP10, Sopot |
|
48 |
57 |
|
|
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
115 |
Marcin Strzała SSP10, Sopot |
|
72 |
|
85 |
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
116 |
Jakub Denkiewicz SSP9, Sopot |
|
|
95 |
78 |
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
117 |
Daniel Matkowski GIM 3, Elbląg |
|
|
|
38 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
118 |
Rafał Meysztowicz OSB, Gdańsk |
|
|
54 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
119 |
Bartek Lewandowski SASP, Sopot |
83 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
120 |
Kacper Rompuk SASP, Sopot |
84 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
121 |
Krzysztof Kania SASP, Sopot |
91 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
122 |
Michał Tyszkiewicz SASP, Sopot |
101 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
123 |
Marcin Glembin Sp10, Gdynia |
79 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
124 |
Piotr Strójwąs Sp2, Pelplin |
|
|
|
53 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
125 |
Oskar Szczepański Sp2, Pelplin |
|
|
|
36 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
126 |
Jacek Miszewski Sp2, Pelplin |
|
|
|
31 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
127 |
Dawid Borowski Sp2, Pelplin |
41 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
128 |
Marcin Puchalski Sp2, Pelplin |
48 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
129 |
Kamil Seroka Sp2, Pelplin |
|
36 |
|
48 |
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
130 |
Michał Węgrzyn Sp75, Gdańsk |
|
|
|
54 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
131 |
Krzysztof Kumierz Sp75, Gdańsk |
|
|
|
43 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
132 |
Marcin Dolega Sp75, Gdańsk |
|
|
84 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
133 |
Paweł Hawrzyłkiewicz Sp75, Gdańsk |
|
|
83 |
76 |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
134 |
Radek Polak Sp75, Gdańsk |
|
|
58 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
135 |
Janusz Barański Sp75, Gdańsk |
|
|
49 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
136 |
Krzysztof Kumierski Sp75, Gdańsk |
|
|
44 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
137 |
Karol Grabowski Sp75, Gdańsk |
34 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
138 |
Maciek Raczkowski Sp75, Gdańsk |
47 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
139 |
Daniel Wojton Sp75, Gdańsk |
52 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
140 |
Filip Łyczyszyński Sp75, Gdańsk |
75 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
141 |
Maciej Kolasa Sp75, Gdańsk |
99 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
142 |
Tomek Jaworski Sp75, Gdańsk |
102 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
143 |
Jan Kozyra Sp75, Gdańsk |
|
73 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
144 |
Bartosz Behring Sp75, Gdańsk |
|
84 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
145 |
Karol Drawc Sp79, Gdańsk |
|
53 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
146 |
Patryk Ekmann Sp8, Wejherowo |
|
|
|
44 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
147 |
Cyryl Dorian Sp8, Wejherowo |
|
|
79 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
148 |
Tomasz Kuczewski Sp8, Wejherowo |
|
|
45 |
47 |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
149 |
Dawid Siwiec Sp8, Wejherowo |
|
|
38 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
150 |
Nicolas Miller Sp8, Wejherowo |
100 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
151 |
Dawid Wenta Sp8, Wejherowo |
|
55 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
152 |
Robert Wojtaszak Sp8, Wejherowo |
|
64 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
153 |
Marcin Rohde Sp9, Wejherowo |
|
39 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
154 |
Bartosz Sikora Sp9, Wejherowo |
|
67 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
155 |
Michał Martyna SSP1, Sopot |
|
|
|
82 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
156 |
Piotr Antczak SSP1, Sopot |
|
|
|
77 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
157 |
Tomasz Makles SSP1, Sopot |
|
|
|
64 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
158 |
Bartosz Dzieciniak SSP1, Sopot |
|
|
93 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
159 |
Bartek Wierzba SSP1, Sopot |
|
|
72 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
160 |
Pascal Wężowski SSP1, Sopot |
|
|
56 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
161 |
Michał Januszkiewicz SSP1, Sopot |
|
|
39 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
162 |
Krystian Winiewski SSP1, Sopot |
|
|
34 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
163 |
Borys Osina SSP1, Sopot |
54 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
164 |
Krystian Trubisz SSP1, Sopot |
65 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
165 |
Kuba Beling SSP1, Sopot |
74 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
166 |
Kuba Radliński SSP1, Sopot |
78 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
167 |
Andrzej Puczel SSP1, Sopot |
80 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
168 |
Władysław Król SSP1, Sopot |
98 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
169 |
Mateusz Wuttkowski SSP1, Sopot |
103 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
170 |
Arkadiusz Boike SSP1, Sopot |
109 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
171 |
Jan Plata SSP1, Sopot |
110 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
172 |
Michał Ciesielski SSP1, Sopot |
111 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
173 |
Maciej Jatczak SSP1, Sopot |
|
75 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
174 |
Przemek Łuckiewicz SSP1, Sopot |
|
83 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
175 |
Dawid Pilenc SSP1, Sopot |
|
90 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
176 |
Mateusz Kraj SSP1, Sopot |
|
91 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
177 |
Dawid Makurat SSP1, Sopot |
|
92 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
178 |
Marcin Wojnicz SSP10, Sopot |
|
|
|
83 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
179 |
Tomasz Rzędziak SSP10, Sopot |
|
|
|
67 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
180 |
Wojtek Różański SSP10, Sopot |
|
|
91 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
181 |
Michał Kurek SSP10, Sopot |
|
|
88 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
182 |
Adam Hińcza SSP10, Sopot |
|
|
70 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
183 |
Damian Durzyński SSP10, Sopot |
|
|
60 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
184 |
Karol Ciecholewski SSP10, Sopot |
|
|
51 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
185 |
Robert Pellowski SSP10, Sopot |
|
|
36 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
186 |
Jakub Ciszyn SSP10, Sopot |
42 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
187 |
Paweł Huliński SSP10, Sopot |
73 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
188 |
Aleksander Liba SSP10, Sopot |
89 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
189 |
Marcin Jakub Wojnicz SSP10, Sopot |
97 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
190 |
Tomek Rzędziak SSP10, Sopot |
|
51 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
191 |
Robert Glinkowski SSP10, Sopot |
|
78 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
192 |
Andrzej Brzoza SSP10, Sopot |
|
89 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
193 |
Bartek Bartnik SSP6, Sopot |
|
|
|
74 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
194 |
Piotr Ostrowski SSP6, Sopot |
|
|
69 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
195 |
Aleksander Gorczański SSP6, Sopot |
|
|
68 |
|
|
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
196 |
Oskar Kwietniak SSP6, Sopot |
56 |
|
|
|
|
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
197 |
Błażej Goncerzewicz SSP6, Sopot |
|
66 |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
198 |
Patryk Magdziarz SSP7, Sopot |
|
|
|
81 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
199 |
Krzysztof Górczak SSP7, Sopot |
|
|
|
72 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
200 |
Tomasz Nadolski SSP7, Sopot |
|
|
|
69 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |