logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Mistrzostwa Polski w klasie Mistral - za nami pierwszy dzień
/ fot. skz.sopot.pl
Koło południa wiatr zasiał w nas ziarno nadziei, ale niestety na nadziei się ostatecznie skończyło. Dwa wyścigi w pierwszym dniu Mistrzostw rozegrano w bardzo trudnych warunkach - przy słabiutkim i na dodatek nierównym i zmiennym w kierunku wietrze o sile od 3 do 5 m/s. Na trasie zawodnikom trudno było przewidzieć, jaki hals okaże się korzystny.

Decydowało więc nie tylko doświadczenie, ale także trochę szczęście. Nie zabrakło go Łukaszowi Grodzickiemu i Kamilowi Lewandowskiemu (SKŻ Hestia Sopot)- pomimo strat na pierwszej halsówce byli pierwsi na mecie w obu wyścigach (Łukasz - 1, Kamil - 2). Na trzecim miejscu uplasował sie także nasz zawodnik - Max Wójcik.

W żeńskiej flocie trezba odnotować bardzo dobry pierwszy wyścig Igi Perzyny i Małgorzaty Białeckiej (SKŻ Hestia Sopot). Odstawiły pozostałe zawodniczki na górnej boi na odległość 100 metrów. Niestety Gosia miałą falstart i nie ukończyła wyścigu, ale Iga zameldowała się na mecie jako pierwsza. Ostatecznie prowadzi Agata Brygoła (Baza Mrągowo), przed Zosią Klepacką (YKP Warszawa) i Igą Perzyną (SKŻ Hestia Sopot).

Wyniki zawodów na www.skz.sopot.pl

Magdalena Jachim

2005-09-09 - SKŻ Hestia Sopot /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty wodne - Windsurfing

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1