Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info

Klecha zwycięża w Ostrowie!
Krystian Klecha
Krystian Klecha / fot. Tomasz Szatkowski
30 lipca odbyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwo Pomorza. W zawodach rozegranych na torze w Ostrowie zwyciężył Krystian Klecha z BTŻ Bydgoszcz zdobywając 14 pkt.
Pozostałe miejsca na podium zajęli Marcin Jaguś Apator Adriana Toruń ze zdobyczą tylu samo punktów co Krystian.

Na najniższym stopniu stanął reprezentant gospodarzy, Sebastian Brucheizer z 13. pkt.
W zawodach startowali jeszcze dwaj zawodnicy Budlexu Poloni Bydgoszcz : Marcin Jędrzejewski, który uplasował się na piątym miejscu ze zdobyczą 10. pkt. oraz Marcin Mazur, którego dorobek punktowy to 4. oczka. W tym dniu nie wystąpił kontuzjowany Krzysztof Buczkowski, który w zawodach MDMP nabawił się pęknięcia kości śródręcza.