logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Radomianie zdominowali supermoto
W Radomiu emocji z pewnością nie zabrakło
W Radomiu emocji z pewnością nie zabrakło / fot. szkopek.pl
W rozegranych w ostatni weekend (19.06) zawodach IV rundy Supermoto, zwycięstwo odniósł Bartosz Ptak - zawodnik Automobilklubu Radomskiego. Zawody odbyły się na radomskim kartodromie. Oprócz Ptaka, w pierwszej szóstce znalazło się jeszcze 5 innych zawodników z Radomia. Dla sympatyków supermoto była to już druga okazja do obejrzenia najlepszych zawodników w kraju.

W klasie MZ 125 najlepszy był Dariusz Grudniewski (Automobilklub Lubelski). Za nim uplasowali się kolejno: Piotr Kaczorowski (KM Cross Lublin), a trzecie miejsce przypadło zawodnikowi gospodarzy Mariuszowi Chamerskiemu. W klasie 250 pecha miał inny z radomskich motocyklistów. Piotr Mysłakowski przez cały pierwszy bieg znajdował się na prowadzeniu. Niestety w drugim pojechał już znacznie słabiej co ostatecznie zepchnęło go na czwartą lokatę. Zwyciężył Tomasz Zych z KM Cross.

Najwięcej emocji przyniosły już bez wątpienia zmagania zawodników jeżdżacych na ciężkich maszynach w klasie otwartej. I tutaj już bezapelacyjnie dominowali radomianie. Zwycięstwo odniósł Bartosz Ptak, a tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Marcin Kurowski z Reda Moto Olsztyn. Kolejne miejsca należały do motocyklistów Automobilklubu Radomskiego. Trzecia lokata przypadła Januszowi Ziętkowi, a kolejne: Piotrowi Kuśmierczakowi, Marcinowi Tynowskiemu i Piotrowi Mysłakowskiemu. Za niespodziankę z pewnością należy uznać dość niską pozycję Tynowskiego - byłego przecież mistrza tej konkurencji.

2005-06-22 - Adrian Woźniak (Adi) /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Automoto - Motocykle

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1