logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Letni obóz Taijiquan na Mazurach
Obóz Taijiquan
Obóz Taijiquan / fot. Mariusz Sroczyński
Obóz Taijiquan
Obóz Taijiquan / fot. Mariusz Sroczyński
    Szkoła Taijiquan YMAA Warszawa organizuje letni obóz Taijiquan na Mazurach. Obóz jest przeznaczony dla wszystkich zarówno tych, którzy uczestniczyli wcześniej w zajęciach Tai Chi, jak i dla początkujących.

Wyjazdy wakacyjne organizujemy od początku istnienia szkoły. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem - jako twórcze spędzanie czasu w atrakcyjnych miejscach. W tym roku wybraliśmy dla Was ośrodek Waszeta w malowniczym zakątku Warmii, w lesie nad jeziorem. Warunki doskonałe do ćwiczeń Tai Chi, jak również by odpocząć i zapomnieć o zgiełku miasta.
Nasze obozy mają charakter szkoleniowo-wypoczynkowy. Przewidywany jest udział około 70 uczestników i 3-4 instruktorów. Zajęcia podstawowe Tai Chi odbywać się będą w dwóch blokach po 3 godziny. Poza tym dodatkowe zajęcia dla chętnych: Shaolin, medytacja, Chi Kung, rozciąganie. Planujemy również atrakcje wieczorno-nocne (ogniska, pogadanki, treningi nocne). Zajęcia prowadzone będą według poziomu znajomości Tai Chi, w tym dla grupy zaczynającej naukę Tai Chi od początku. Celem wyjazdu jest poznanie Tai Chi w sposób umożliwiający dalszą indywidualną praktykę. Każda grupa będzie realizowała swój odrębny program. W przerwach będzie dużo czasu na korzystanie z atrakcji ośrodka i okolicy.
MIEJSCE OBOZU (adres strony internetowej ośrodka - www.mierki.kolatek.pl) Zapraszamy Was do pięknie położonego ośrodka wypoczynkowego na Warmii - Mierki Waszeta. Dysponujemy domkami drewnianymi (4 i 6 osobowymi - pokoje dwuosobowe i łazienka) usytuowanymi w lesie sosnowo-świerkowym, nad brzegiem jeziora Pluszne i Staw. Na terenie ośrodka znajduje się duży budynek główny ( restauracja, tawerna, sala konferencyjna, kawiarnia, sklepik, salon gier, boiska, miejsce na grill, pomosty, miejsca kąpielowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów, plac zabaw dla dzieci, chata dymna, parking). Powierzchnia ośrodka obejmuje kilka ha w większości zalesionego terenu. Całość jest ogrodzona i oświetlona. W pobliżu ośrodka szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, skansen w Olsztynku, plaże, jeziora, lasy.

DOJAZD (we własnym zakresie)
Miejscowość Mierki położona jest 3 km od Olsztynka, przy trasie nr 58 (Olsztynek-Jedwabno). Odległość z Warszawy do Mierek wynosi ok. 180 km, z Gdańska ok. 155 km i z Olsztyna ok. 36 km. Jadąc drogą E7 z kierunku Warszawy lub Gdańska, skręcamy w miejscowości Olsztynek na drogę nr 58 w kierunku Jedwabna. W odległości około 3 km od Olsztynka skręcamy na Mierki.
Autobusem lub pociągiem dojeżdżamy do Olsztynka (6 km. od Mierek). Stamtąd można dojechać taksówką za około 25 zł. Jeśli wcześniej poinformujecie nas o przyjeździe będziemy mogli odebrać Was z dworca.

W CENIE OBOZU:
- noclegi (9 dni, 8 noclegów) - trzy posiłki dziennie (możliwość wybrania diety wegetariańskiej) - zajęcia (6 godzin Tai Chi + min. 2 godz. zajęć dodatkowych dziennie) - ubezpieczenie - profesjonalna obsługa ośrodka i kwalifikowani instruktorzy Tai Chi - korzystanie z plaży, boisk, sali konferencyjnej oraz całego terenu ośrodka

KOSZTY OBOZU- 850 zł.:
- zniżki dla rodzin: po 800 zł. od osoby - dla dzieci do lat 3 bezpłatnie - dla dzieci od 3 do 12 lat: 490 zł. - dla osób ze stopniami Tai Chi: 800 zł. - dla niećwiczących: 650 zł. - pobyt zwierzątka: 10 zł za dzień (płatne dodatkowo na miejscu)

KOSZTY DODATKOWE (nie wliczone w cenę obozu) - wypożyczalnia: rowery górskie (5 zł. za godz.), kajaki (5 zł. za godz.), rowery wodne (8 zł. za godz.), kort tenisowy (20 zł. za godz.) - opiekunka do dziecka: 5 zł. za godzinę

DODATKOWE INFORMACJE:
- obóz zaczyna się w sobotę w południe: rejestracja: godzina 10.00-13.00, obiad: 13.00-14.00, pierwszy trening: 14.00-17.00
- obóz kończy się w niedzielę w południe: śniadanie: 8.00-10.00, ostatnie treningi: 10.00-13.00, wyjazd: 13.00 -14.00

Kontakt do szkoły:
Mariusz Sroczyński tel. 0604 855 400
e-mail: ymaawarszawa@kki.net.pl - www.ymaawarszawa.prv.pl
Adres do korespondencji:
Mariusz Sroczyński, Ośrodek DEESIS, ul.. Pańska 75, 00-834 Warszawa
Numer Konta Bankowego:
Mariusz Sroczyński, Nowa Iwiczna: nr 51 1060 0076 0000 4050 0010 9126 (z dopiskiem Obóz Tai Chi)

Rezerwacja i zapisy:
Rezerwacja obozu odbywa się poprzez złożenie u instruktora Mariusza do 30 maja Formularza Zgłoszeniowego wraz z zaliczką 400 zł.) lub pełną kwotą. Formularz można odebrać na zajęciach lub ze strony internetowej www.ymaawarszawa.prv.pl

. Opłaty można dokonać gotówką u instruktora lub przelewem na podane konto. W przypadku rezygnacji po 1.06.04 istnieje możliwość zwrotu części wpłaty - dotyczącej treningów. Ilość miejsc jest ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń.

2005-05-09 - Mariusz Sroczyński/aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - Tai Chi

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1