logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Magiczny Spacer po Warszawie
Magiczny Spacer po Warszawie
Magiczny Spacer po Warszawie / fot. ...
Warszawska starówka wraz z częścią Traktu Królewskiego stają się w zimowe miesiące magicznym miejscem. Unikalne oświetlenie nadaje nowy wymiar znanej wszystkim zabudowie, dzięki temu nawet mimo niesprzyjającej pogody jest tłumnie odwiedzane przez mieszkańców miasta i turystów. W sobotnie popołudnie, 14 stycznia Rynek Starego i Nowego Miasta oraz Krakowskie Przedmieście do pomnika Kopernika zapełnią się dodatkowo amatorami Nordic Walking. Wówczas odbędzie się Magiczny Spacer po Warszawie zorganizowany przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz fundację Aktywni.

Magiczny Spacer po Warszawie to wyjątkowa impreza sportowo-rekreacyjna. Marsz odbywa się w normalnym ruchu ulicznym, prowadzony jest po zmroku i w niskich temperaturach. Piękna sceneria warszawskiej starówki z pewnością jednak rekompensuje uczestnikom te niedogodności.
Żeby nie utrudniać życia spacerowiczom i turystom uczestnicy marszu będą startować co piętnaście minut w kilkunastoosobowych grupach. Pozwoli to również dobrać zawodników pod względem poziomu technicznego i kondycji fizycznej.
Każdą z grup poprowadzi instruktor Nordic Walking. Dlatego organizatorzy zapraszają nie tylko doświadczonych Nordic Walkerów, ale również osoby, które nigdy nie miały w rękach kijów. Będzie to doskonała okazja do zrobienia pierwszego kroku pod okiem wykwalifikowanego instruktora.
Fundacja Aktywni zapewnia też wszystkim uczestnikom bezpłatne wypożyczenie kijów na czas marszu.


Magiczny Spacer po Warszawie - regulamin

Magiczny Spacer po Warszawie - zapisy


Magiczny Spacer po Warszawie
14 stycznia 2012, godz. 17:00-18:00
Start/meta: Rynek Nowego Miasta
Trasa: Rynek Nowego Miasta, Rynek Starego Miasta, Plac Zamkowy do Krakowskiego Przedmieścia, okrążenie pomnika Kopernika, powrót tą samą trasą.
Dystans: ok. 4 km.
Zapisy: 3-13 stycznia - strona internetowa www.wosir.waw.pl, 14 stycznia – biuro zawodów Rynek Nowego Miasta
Opłata startowa wynosi 10 zł

Organizatorzy:

Fundacja Aktywni
Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji2011-12-27 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty lądowe - Nordic walking

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1