logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Showroom - mały babski raj
Klientki w showroomie
Klientki w showroomie / fot. Karolina Mazurek-Makać
Małgorzata Barcikowska
Małgorzata Barcikowska / fot. Karolina Mazurek-Makać
Gabinet endermologii
Gabinet endermologii / fot. Karolina Mazurek-Makać
zobacz wiecej zdjea
    Nareszcie mamy miejsce gdzie możemy wybrać się z przyjaciółką na plotki ,wypić kawę na tarasie, zadbać o paznokcie, zlikwidować celulit, skorzystać z zabiegów aromaterapeutycznych i co najważniejsze ubrać się od stóp do głów.

    W niedawno otwartym Showroomie Persymona Małgorzata Barcikowska - projektantka, doradzi w co się ubrać, odpowiednio do temperamentu, figury i rodzaju wykonywanej pracy klientki. Do dyspozycji mamy zarówno odzież jak i dodatki w postaci: biżuterii, torebek oraz obuwia.
    Panowie, również mogą w nim znaleźć coś dla siebie. Specjalnie dla nich została przygotowana kolekcja z naturalnych tkanin.
    W Showroomie możemy również skorzystać z usług kosmetyczki. Normalne zabiegi wzbogacone są o aromaterapię i dobierane indywidualnie do każdego klienta. Podstawą aromaterapii jest wykorzystywanie pozytywnych właściwości olejków eterycznych stanowiących gałąź medycyny naturalnej.
    Możemy także skorzystać z zabiegu endermologii - podciśnieniowego mechanicznego masażu, który powoduje uniesienie skóry do góry. Wówczas specjalne roleczki mechanicznie rozbijają nam celulit, czyli małe drobinki tłuszczu. Udrażnia to układ krążenia i limfatyczny co powoduje zwiększenie przemiany materii oraz utratę wagi. Schudnąć możemy około dwóch kilogramów przy serii piętnastu zabiegów.

2005-04-29 - Karolina Mazurek-Makać /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Zdrowie i uroda - Zdrowie
Szukaj w kategorii: Zdrowie i uroda - Uroda
Szukaj w kategorii: Zdrowie i uroda - Moda

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1