logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Bieg Niepodległości z Nordic Walking
/ fot. ...
Trwają zapisy do marszu Nordic Walking, który będzie towarzyszył warszawskiemu Biegowi Niepodległości. Do biegu i marszu zgłosiło się już ponad 6 tysięcy osób, a liczba miejsc jest ograniczona do 7,5 tysięcy.

Nordic Walking pojawi się na trasie warszawskiego Biegu Niepodległości już po raz trzeci. W ubiegłym roku na starcie stanęło niemal sto osób z kijami, w tym roku jest ich już 250.
XXII Bieg Niepodległości rozgrywany jest na 10-kilometrowej trasie. Start i meta usytuowane są w al. Jana Pawła II (róg ul. Stawki). Uczestnicy marszu Nordic Walking będą mieli do pokonania dystans o połowę krótszy. Rozpoczną zmagania o godzinie 12:15 w okolicach skrzyżowania al. Niepodległości i ul. Rakowieckiej. Zapisy do marszu Nordic Walking przyjmowane będą, podobnie jak w przypadku pozostałych uczestników, przez organizatora XXII Biegu Niepodległości - Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji (www.wosir.waw.pl).

Organizator marszu Nordic Walking - fundacja Aktywni - zapewnia możliwość wypożyczenia kijów dla 40 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). Uczestnicy marszu otrzymują taki sam pakiet startowy jak wszyscy biegacze. Ponadto wśród uczestników marszu Nordic Walking fundacja Aktywni rozlosuje trzy nagrody specjalne.

XXII Bieg Niepodległości - Marsz Nordic Walking
Warszawa 11.11.2009, godz. 12.15
Start: skrzyżowanie al. Niepodległości i ul. Rakowieckiej
Meta: skrzyżowanie al. Jana Pawła i ul. Stawki
Dystans: 5 km
Limit miejsc (biegu i marszu): 7,5 tys.2010-11-05 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty lądowe - Nordic walking

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1