logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Spring Fitness Festival
Spring Fitness Festival
Spring Fitness Festival / fot. ifaa.pl
Największe fitnessowe wydarzenie tego roku w Łodzi odbędzie się 7 marca w Stacji Nowa Gdynia. W przededniu wiosny międzynarodowa szkoła fitness IFAA zaprasza razem ze Stacją Nowa Gdynia na spotkanie nowych fitnessowych trendów w wykonaniu najlepszych prezenterów i instruktorów.

Spring Fitness Festival to wydarzenie z każdego powodu wyjątkowe i przełomowe. Przede wszystkim ze względu na doborową obsadę z kraju i zagranicy. Niewątpliwie pierwszą gwiazdą tegorocznej edycji jest Lionel Obringer - pochodzący z Paryża pełen wdzięku i iście francuskiego „charme“ Lionel został uznany w 2006 roku we Francji za jednego z najlepszych nauczycieli aerobiku i stepu. Już w 2003 roku dzierżył tytuł „Najlepszego prezentera Francji”. Od tamtej pory występuje na najważniejszych europejskich konwencjach. W SNG pokaże lekcję stepu i aerondance.
Drugim gościem z gwiazdorskim paszportem jest Ivan Robustelli - przedstawiciel włoskiego temperamentu w najlepszym tego słowa znaczeniu, czołowy prezenter z Półwyspu Apeninskiego. Mistrz Włoch w klasycznej odmianie aerobiku pokaże zajęcia z house i po raz pierwszy w Polsce system treningu funkcjonalnego.
Występy gości zagranicznych to tylko część atrakcji. Na scenach pojawią się dobrze znani czołowi polscy prezenterzy IFAA, którzy zawsze wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji i zapewniają fantastyczną atmosferę, a wśród nich: Magdalena Prieditis, Paweł Oracz, Tomasz Kostro, Elżbieta Furman, oraz - gościnnie - Tomasz Zamiela. Na scenie głównej i  w trakcie warsztatów zaprezentują się również pozostali prezenterzy IFAA Polska i czołowi instruktorzy SNG.

Tym razem organizatorzy przygotowali dwie duże sceny, na których równolegle będą prowadzone zajęcia choreograficzne oraz lekcje indoor cycling, wzmacnianie, aqua i prowadzone będą wykłady.
Na scenie PRO uczestnicy spotkają się z wymagającym programem skierowanym przede wszystkim do osób zawodowo zajmujących się fitnessem, instruktorów i prezenterów, ale też fitnessowych "hard user'ów".
Scena For Fun to program dla wszystkich tych, którzy bez fitness żyć nie mogą, ale nie mają z nim do czynienia na co dzień.
Indoor cycling - trzy różnorodne programy treningowe - od początkujących do zaawansowanych - wszystko na rowerach Tomahawk.
Formy wzmacniające - Gymstick, bosu, zdrowy kręgosłup - specjalistyczne zajęcia z przyrządami i nie tylko.
Aquaerobik - dla tych, co kochają wodę, trzygodzinny program zajęć na basenie.

W sumie w trakcie konwencji będzie mogło równolegle ćwiczyć ponad 300 osób na kilku scenach i w warsztatach.

Organizatorzy przygotowali również kilka konkursów:
- dla wszystkich: Miss & Mister idealnych proporcji - wierzysz, że je masz? Sprawdź to koniecznie. I wygraj nagrody!
- dla instruktorów fitness: Modelowanie sylwetki z Runberry - Ty i Twoja klientka w tandemie możecie sprawdzić efektywność nowoczesnych kosmetyków fitness RUNBERRY
 
Więcej o programie i atrakcjach Spring Fitness Festival na stronach www.ifaa.pl oraz www.nowa-gdynia.pl
Ceny promocyjne do 28 lutego!


2010-02-22 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Fitness

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1