logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Konwencja BEST OF IFAA
BEST OF IFAA - pokaz Gymstick
BEST OF IFAA - pokaz Gymstick / fot. ifaa.pl
Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku zorganizowała 23 stycznia w Szczecinie konwencję BEST OF IFAA .Konwencja odbyła się w jednej z szczecińskich dyskotek. Dlaczego nie w dyskotece? No, właśnie... Takie pytanie zadaliśmy sobie, przygotowując się do konwencji BEST OF IFAA w Szczecinie. Dyskoteka CAN CAN Club okazała się doskonałym miejscem do tego celu. Szczególnie w okresie Karnawału. Ćwiczmy i bawmy się – takie hasło przyświecało nam tym razem. I choć dyskotekowy klub miał pewne mankamenty, jak brak przebieralni z prawdziwego zdarzenia, to klubowa atmosfera, dyskotekowe światła, świetna muzyka i nagłośnienie rekompensowały je podwójnie. Nie wspominając o nowatorskich, świetnie przygotowanych lekcjach prezenterów IFAA, Gymstick Polska i zagranicznego gościa – Sandro Cavalliniego.

Zainteresowanie konwencją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, listę uczestników zamknęliśmy w czwartek przed 23 stycznia. A i tak okazało się, że było dość ciasno. Dziękujemy Wam wszystkim za obecność i wyrozumiałość.

Program – jak zwykle w IFAA – bardzo zróżnicowany, obejmował lekcje na stepie (jako pierwszy zaczął Sandro Cavallini, a królował po nim później Paweł Oracz), dance (wielką klasę i doskonały warsztat pokazała Agnieszka Bota w Ragga Dance), aerobox, którym Magdalena Prieditis z sukcesem zaraża kolejnych fanów, Gymstick – dla wielu instruktorów nowość, do której podczas konwencji niejedną osobę przekonała Katarzyna Walkowiak.

Karnawałowy nastrój podkreślił pokaz tańca orientalnego ze Szkoły Tańca MILAGRO w Szczecinie, a także losowanie nagród od sponsorów i… upominków-niespodzianek od organizatora. Nagrody ufundowali: ekspertfitness.com, Vitako - autoryzowany dystrybutor analizatorów składu ciała oraz wag medycznych, Kolastyna, Klubben Polska, Szkoła Tańca Milagro. Actimed ze Szczecina przekazał taśmy Thera-Band dla uczestników niedzielnego warsztatu z Sandro Cavallinim, a Fundacja Aktywni wypożyczyła przybory Gymstick. Bardzo dziękujemy za pomoc i współpracę.

Konwencję zakończył piękny, głęboki stretching, przygotowany przez Agnieszkę Botę i Magdalenę Prieditis. A potem jeszcze wspólne zdjęcie…

W niedzielę, 24 stycznia, odbyły się w klubie partnerskim Lady Wellness & Spa Mazowiecka 13 dwa specjalne warsztaty: Toning Fuctional Tools z Sandro Cavallinim i Aerobox z Magdaleną Prieditis. W każdym z nich wzięło udział od 20 do 30 instruktorów. Bardzo ciekawie przebiegło szkolenie dotyczące treningu funkcjonalnego, który coraz szerzej jest włączany do programów klubów fitness. Omówione zostały definicja i zasady treningu funkcjonalnego, rodzaje lekcji, sposoby zastosowania różnych przyborów. Sandro Cavallini zaprezentował także trzy mini-lekcje, z których każda miała inny cel i wykorzystywała inne sposoby tworzenia oporu.
Z kolei Magdalena Prieditis zapoznała uczestników swojego warsztatu z założeniami i przebiegiem lekcji aerobox, instruktorzy intensywnie trenowali technikę, która jest tak ważna w tej intensywnej, wymagającej formie zajęć.
Oba warsztaty zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników, a prowadzący zebrali szczere oklaski.  

Zobacz galerię zdjęć z konwencji2010-01-31 - ifaa.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Fitness

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1