logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Odchudzanie z Gymstick
Osoby z nadwagą atakowane są tysiącami cudownych sposobów pozbycia się nadmiaru ciała, większość z nich to różnego rodzaju diety i specyfiki. W każdym poważnym opracowaniu na temat odchudzania czytamy, że dieta powinna a nawet musi być poparta aktywnością fizyczną.

Każda forma ruchu jest dobra, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Istnieją jednak metody skuteczne bardziej od innych, a przy tym dostępne niemal dla każdego – bez względu na wiek i poziom kondycji fizycznej.
Do takich form z pewnością należy Gymstick, robiący ostatnio zawrotną karierę w swiecie fitness.
Gymstick to niezwykle wszechstronny i skuteczny przybór gimnastyczno-rehabilitacyjny o bardzo szerokich zastosowaniach. Wykorzystywany zarówno w treningu wyczynowych sportowców, gimnastyce, fitness oraz w procesie rehabilitacji. Regularne, a zarazem proste ćwiczenia z zastosowaniem Gymstick przynoszą znakomite efekty w postaci przyrostu masy mięśniowej, zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni, zwiększenia ruchomości w stawach, poprawy kondycji i koordynacji. Konstrukcja Gymstick powoduje, że nie obciąża on kręgosłupa i stawów ponieważ obciążenia przenoszone są poniżej środka ciężkości ciała.

Odchudzanie przy pomocy Gymstick jest szczególnie skuteczne. Treningi mięśni za są jednym z najlepszych sposobów pozbycia się nadmiaru tłuszczu. Ćwiczenia dużych grup mięśniowych, a co za tym idzie, poprawa sprawności fizycznej, sprawiają, że spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń z Gymstick jest bardzo szybkie. Podczas treningu z Gymstick spalanie kalorii wynosi aż 700 na godzinę.2008-10-16 - ... /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Gymstick
Szukaj w kategorii: Zdrowie i uroda - Zdrowie

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1