logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Kursy na instruktorów rekreacji ruchowej
/ fot. aktivpro.pl
Fundacja Aktywni organizuje kolejne kursy na instruktorów rekreacji ruchowej. Już od września rozpoczną się szkolenia w dwóch specjalizacjach: „Fitness nowoczesne formy gimnastyki” oraz „Pływanie z elementami aqua fitness”.

Kurs przeprowadzony będzie według programów zatwierdzonych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Resortowe Centrum Metodyczno- Szkoleniowe Kultury Fizycznej i Sportu (program części ogólnej).
Zajęcia poprowadzą wykładowcy z Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej (Fitness nowoczesne formy gimnastyki) oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu (Pływanie z elementami aqua fitness).
Kursy zakończą się egzaminem, złożonym z części ogólnej obejmującej egzamin ustny i pracę pisemną oraz części specjalistycznej obejmującej egzamin ustny, sprawdzian praktyczny i pracę zaliczeniową.
Osoby, które ukończą kurs otrzymają państwowe uprawnienia zawodowe, uprawniające do samodzielnego prowadzenia pracy dydaktycznej w klubach sportowo-rekreacyjnych, stowarzyszeniach, zakładach pracy, klubach prywatnych itp.
Uczestnicy kursu mogą skorzystać z dofinansowania jakie otrzymała na ten cel fundacja Aktywni od Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej o kursach:

Instruktor Rekreacji Ruchowej - Fitness nowoczesne formy gimnastyki

Instruktor Rekreacji Ruchowej - Pływanie z elementami aqua fitness


2008-08-27 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Sporty wodne - Pływanie
Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Fitness

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1