logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Konkurs Aktywna Gmina - III edycja

Fundacja Aktywni i Marszałek Województwa Mazowieckiego pragną zaprosić Państwa do udziału w trzeciej edycji konkursu Aktywna Gmina.


Konkurs ma na celu wyłonienie gmin, które najbardziej dbają o popularyzację sportu, rekreacji i aktywnego trybu życia na swoim terenie.

Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę wszelkie imprezy sportowo-rekreacyjne, których organizatorami, współorganizatorami, sponsorami są gminy biorące udział w konkursie. Konkurs dotyczy w szczególności kursów, zajęć, szkoleń, konkursów i zawodów sportowych (dla osób wszystkich kategorii wiekowych, w tym osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, osób z nadwagą itd.) z zakresu sportu powszechnego i rekreacji, imprez integrujących lokalne społeczeństwa przez aktywność sportową oraz wszelkiego rodzaju promowania aktywności ruchowej na terenie gmin.

Konkurs obejmuje także zaplanowane, rozpoczęte i realizowane przez gminy inwestycje sportowe w okresie od 1 marca 2007 r. do 31 sierpnia 2007 r. W szczególności budowę obiektów sportowych, zakup sprzętu sportowego dla poszczególnych instytucji, szkół, przedszkoli itd. Konkursem objęte są także wszelkie działania gminy polegające na wynajmowaniu i użyczaniu sprzętu sportowego.

Zwycięzca otrzyma puchar ufundowany przez fundację Aktywni, który zostanie wręczony na wielkiej finałowej imprezie plenerowej. Zdobywca nagrody głównej otrzyma także:

a) nieodpłatne szkolenie przeprowadzone przez Fundację Aktywni dla 5 instruktorów Nordic Walking i Gymstick

b) nagrody rzeczowe w postaci sprzętu rekreacyjno-sportowego,

c) prawo do zorganizowania na obszarze swego terenu imprezy finałowej kolejnej edycji konkursu,

Sprawozdanie konkursowe należy przesłać do 15 wrzenia 2007 roku.

Dokumentacja powinna zawierać:

Relacje z imprez sportowo-rekreacyjnych (krótki opis, wykaz dyscyplin sportowych, liczba uczestników czynnych oraz widzów).

Wykaz cyklicznych zajęć ruchowych organizowanych w gminie (opis zajęć, do kogo są skierowane, przez kogo prowadzone, liczba uczestników).

Inwestycje sportowo-rekreacyjne realizowane w gminie (lista obiektów gotowych i w trakcie realizacji).

Inne działa gminy na rzecz rozwoju sportu i rekreacji (promocja aktywności ruchowej, użyczanie, wypożyczanie i zakup obiektów sportowych, sprzętu itp.)

 

Wyniki I edycji konkursu

Wyniki II edycji konkursu

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać listownie na adres:

FUNDACJA AKTYWNI

05-420 JÓZEFÓW, UL. LEŚNA 17

 

dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu.doc

Zgłoszenie konkursowe.doc

Wzór dokumentacji.doc2007-08-18 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Inne szaleństwa - inne

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1