logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Medal Komornickiego na aukcji WOŚP
/ fot. F-drivers
Rajdowcy od lat aktywnie wspierają działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Moto Orkiestra zagra 13 stycznia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Wśród ryku silników jak zawsze zaplanowano wiele atrakcji. Do akcji przyłączyli się także znani polscy sportowcy, których trofea będzie można wylicytować na specjalnej aukcji.

Działania WOŚP postanowił również wesprzeć Łukasz Komornicki, który podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Jurka Owsiaka przekazał na licytację  swoje najcenniejsze trofeum - medal z Rajdu Dakar z 2004 roku. Jest to dotychczas najlepszy rezultat (14. miejsce w klasyfikacji generalnej) polskiej załogi samochodowej w historii tej imprezy. Zważywszy na ostatnie wydarzenia związane z odwołaniem tegorocznego rajdu i obawami o przyszłość tej imprezy, wynik ten może okazać się historyczny.

Tegoroczna Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra z udziałem polskich uczestników odwołanego niespełna tydzień temu Rajdu Dakar. W niedzielę podczas Wielkiego Finału o godz. 17.15 na scenie Moto Orkiestry pojawią się Łukasz Komornicki z Rafałem Martonem oraz inni polscy „Dakarowcy”.


2008-01-11 - Agata Falęcka /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Automoto - Motocykle

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1