logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
"Latające traktory"
/ fot. trojmiasto.pl
Motocross jest jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych na świecie, a tym bardziej w wykonaniu zawodników na quadach (motocykle czterokołowe). Sport ten jest w Polsce jeszcze stosunkowo młodą dyscypliną, jednak z roku na rok przybywa nowych zawodników, dzięki czemu rywalizacja jest coraz ciekawsza, a poziom rozgrywanych zawodów na coraz wyższym poziomie.

Do tej pory kibice w Trójmieście nie mieli jeszcze okazji doświadczyć na żywo "latających traktorów", ale już 1 maja 2007 pojawi się cała czołówka polskiego motocrossu czterokołowców.

Mało kto również wie, że trójmiejscy zawodnicy należą do najlepszych w tej dyscyplinie w Polsce i zajęli w sezonie ‘2006 czołowe miejsca. Tytuł Mistrza Polski w Motocrossie Quadów wywalczył Grzegorz Brzozowski (GKM Bałtyk Gdynia), ponadto zajął 12 miejsce na Mistrzostwach Świata, co jest, jak do tej pory, najlepszym wynikiem osiągniętym przez Polaka w tej imprezie. W Pucharze PZM I miejsce zajął Piotr Majkowski (AMK Gdańsk), natomiast na III miejscu pucharowego podium stanął Grzegorz Parulski (GKM Bałtyk Gdynia).
W ramach imprezy zostaną rozegrane również biegi motocrossowe motocykli amatorów. Naszym celem jest propagowanie dyscyplin motocrossowych i zachęcenie tych, którzy już doświadczyli smaku adrenaliny na torze, do współzawodnictwa w trakcie oficjalnych zawodów.

Zapraszamy Wszystkich na tor motocrossowy w Gdańsku przy ul.Borkowskiej w dniu 1 maja 2007. Ci, którzy się pojawią z pewnością nie pożałują i na pewno doświadczą tego co najlepsze w motocrossie czyli emocje, rywalizację, skoki mrożące krew w żyłach oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorzy:
Gdański Auto Moto Klub, ATVzone.pl, GPaction.pl, Quadtuning.pl

ZAPRASZAJĄ NA:

Mistrzostwa Polski w Motocrossie Quadów
Puchar PZM w Motocrossie Quadów
Motocross Motocykli Amatorów

Data: 1 maja 2007
od godz. 9.30 - biegi kwalifikacyjne
od godz. 11.30 - biegi punktowane
ok. godz. 16.00 - ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców

Miejsce:
Tor Motocrossowy Gdańskiego Auto Moto Klubu
Gdańsk ul. Borkowska
(pomiędzy Gdańskiem-Orunią, a Straszynem, dojazd od ul.Starogardzkiej)

Wstęp:
WOLNY

Dodatkowe informacje:www.gpaction.pl

2007-04-27 - trojmiasto.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Automoto - Quady

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1