logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
VIP o NW:

Marek Szuster
„Zetknąłem się nim dopiero cztery miesiące przed ustanowieniem rekordu. Pierwsze treningi były bardzo trudne, warunki pogodowe nie były dotąd zbyt sprzyjające do ćwiczeń, a tam gdzie mieszkam nie ma odpowiedniej bieżni do takich marszów. Mimo to Nordic Walking okazał się bardzo interesującą dyscypliną i zaraziłem się nim.”
„Nordic Walking pozwala mi na wspaniałą regenerację nie tylko fizyczną, ale co w obecnych czasach jest niezbędne, na odpoczynek psychiczny”
powrót

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1
VIP o NW:

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc, dziennikarka telewizyjna, prezenterka i propagatorka zdrowego ruchu była uczestniczką szkolenia dla instruktorów Nornic Walking zorganizowanego przez fundację Aktywni.

więcej...

Marek Szuster
„Nordic Walking otwiera nowy rozdział w moim sportowym życiu” – mówi Marek Szuster, rekordzista świata w 24-godzinnym marszu z kijkami na bieżni mechanicznej.
więcej...

Alina Matuszkowiak
„Nordic Walking jest proste do nauki, ponieważ bazuje na podstawowej formie ruchu, jaką jest marsz” – mówi Alina Matuszkowiak instruktor, szef wyszkolenia Nordic Walking Polska.
więcej...

Robert Korzeniowski
Nordic Walking został wymyślony nie tylko po to, żeby było śmieszniej, ale żeby było zdrowiej i lepiej" - mówi mistrz olimpijski.
"Szczególnie ludzie, którzy mają nadwagę, bądź problem z uaktywnieniem się, wspomagając się kijami mogą swobodnie maszerować i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu" - mówi Robert Korzeniowski, który „odkrył” Nordic Walking po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego w Atenach.
więcej...

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1