logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
VIP o NW:

Alina Matuszkowiak
„Maszerując z kijami uaktywniamy większość mięśni, usprawniamy układ krążenia i układ oddechowy. Jest to o tyle wygodne, że nie wymaga siłowni, sali gimnastycznej, ani jakichś specjalnych warunków. Idziemy, kiedy mamy czas, kiedy mamy na to ochotę. Możemy sami dawkować sobie tempo. Nie ma osób, które by sobie z tym nie poradziły. Największą trudność może sprawić naprzemienna praca ramion i nóg , ale instruktorzy pomogą opanować tę trudność” - wyjaśnia Alina Matuszkowiak.
”Jesteśmy społeczeństwem, które zaczynają dotykać choroby cywilizacyjne. Za długo siedzimy przed telewizorem, za kierownicą samochodu, lub przy biurku. Ruch jest nam potrzebny dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Teraz wystarczy kupić kije, ewentualnie umówić się z instruktorem na zajęcia. Nic więcej nie trzeba, można ubrać się w dowolny, wygodny strój i wyjść na powietrze” – namawia do aktywności instruktorka.
powrót

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1
VIP o NW:

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc, dziennikarka telewizyjna, prezenterka i propagatorka zdrowego ruchu była uczestniczką szkolenia dla instruktorów Nornic Walking zorganizowanego przez fundację Aktywni.

więcej...

Marek Szuster
„Nordic Walking otwiera nowy rozdział w moim sportowym życiu” – mówi Marek Szuster, rekordzista świata w 24-godzinnym marszu z kijkami na bieżni mechanicznej.
więcej...

Alina Matuszkowiak
„Nordic Walking jest proste do nauki, ponieważ bazuje na podstawowej formie ruchu, jaką jest marsz” – mówi Alina Matuszkowiak instruktor, szef wyszkolenia Nordic Walking Polska.
więcej...

Robert Korzeniowski
Nordic Walking został wymyślony nie tylko po to, żeby było śmieszniej, ale żeby było zdrowiej i lepiej" - mówi mistrz olimpijski.
"Szczególnie ludzie, którzy mają nadwagę, bądź problem z uaktywnieniem się, wspomagając się kijami mogą swobodnie maszerować i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu" - mówi Robert Korzeniowski, który „odkrył” Nordic Walking po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego w Atenach.
więcej...

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1